» אוכל ומזון » ארוחה רומנטית בשניים

ארוחה רומנטית בשניים

לפעמים רוצים לצאת מן השגרה ולחדד קצת יותר את הסיטואציה הרומנטית, כאשר היציאה אל מחוץ לבית היא בדרך כלל המצב שמתרחש עם החיפוש אחר בייביסיטר וההתארגנות לקראת יציאה. אצל רבים מהזוגות אשר יוצאים אל עבר ערב רומנטי הדבר כרוך בהזמנה מראש של מקום אל מסעדה שבה מוגש אוכל ברמה של גורמה עם ארגון של כל הדברים הנדרשים זמן רב מראש.

הרבה מכך כולל הרבה מאוד התעסקות אשר בונה הרבה מאוד ציפייה לקראת המקום שבו אמורים שלבת לארוחה, אבל לא תמיד הציפיות פוגות את המציאות, ובהחלט יכול להיות מצב שבו עייפים מכדי לחפש מקום חניה והתשלום עבור התענוג יצא לא שווה ערך לחוויה של האכילה שלא ממש הייתה אינטימית ורומנטית. זה מסביר מדוע הזמנת שף לבית יכולה להיות אקט יותר נעים.

 

אוכל גורמה באינטימיות ביתית

כאשר יושבים לארוחה בבית, אולי לא ממש משנים את הסצנה של כל מה שמוכר ואהוב, אבל זה בדיוק מה שהוך את הארוחה הרומנטית למה שהיא, כי רומנטיקה אינה תלוית מקום אלא תלוית הרגשה ואין מקום שמרגיש כמו הבית מאשר הבית עצמו. אז לא צריכים לחפש אחר בייביסיטר אלא פשוט לשים את הילדים לישון אצל חברים או אצל סבא וסבתא, ולא צריכים לעמול על ארוחה כי יכולים להזמין שף לבית שיהיה אחראי על הכנת מנות שרואים רק אצל שפים בעלי ניסיון רב.

פשוט נרגעים באווירה של הבית ומחזירים מחדש את הרומנטיקה של אווירה בשניים, עם הרבה מאוד מעדנים שמעוררים חשק לכל דבר אפשרי ועם כל השקט הנדרש והעשייה המהפנטת של אוכל טעים על ידי שף שמזכיר מחדש עד כמה זה נהדר לאכול כאשר לא ממהרים לשום מקום.

אודות שרון קורן