» אוכל ומזון » ארוחת גורמה בבית

ארוחת גורמה בבית

אחד מן הבילויים היותר אהובים על הישראלים הוא יציאה אל מסעדה שבה יכולים לשבת ולהירגע בזמן שבו טבח מיומן עמל על הכנה של ארוחה טעימה, ברמות שונות של הכנה ובסגנונות מגוונים שביאים את החיך אל ביקור בכל רחבי העולם כמעט.

ככל שמחפשים אחרי ארוחת שף מגלים עד כמה להגיע אל הארוחה הזו זה דבר לא פשוט בכלל וכי ישנם כל מיני קשיים אשר מתרחשים עד אשר יכולים לשבת לארוחה טעימה, לכן רבים מחפשים אחר אפשרות אחרת כמו ארוחת שף לבית שעליה עמל שף מיומן עם כל מה שבית יכול להעניק.

 

למה עדיף לאכול בבית

  • לא מתפשרים על מנה – לפעמים כאשר מגיעים אל מסעדה מוצאים כי המבחר של המנות הוא כזה שלא מדבר אל החיך האישי מבחינה של אלרגיות, טבעונות וכדומה. זה נעים כי הזמנת שף לבית מאפשרת לתאם מראש את המנות בצורה שתאפשר לכל סועד לאכול מה שהוא אוהב ללא כל בעיה.
  • יושבים איפה שאוהבים – תמיד יש את הרגע הזה שבו המארחת מובילה את הסועדים אל תוככי המסעדה, ואלה מצידם מתחננים כי מקום הישיבה יהיה כזה שיציע להם את מירב האינטימיות והנוחיות. לא תמיד זה מתרחש בהתאם לציפיות ואז יוצא שמשלמים מחיר מלא על ארוחה שבה האווירה לא הייתה מספקת.
  • לא מחפשים חניה – מה לעשות כאשר הרוב המכריע של מסעדות יוקרה שמנוהלות על ידי שפים מוכרים ואהובים בישראל הן כאלה אשר נמצאות בעיקר באזור של תל אביב כאשר בעיר הזו אין היצע נרחב של מקומות חניה, ואם כן אז יש תשלום לא קטן עבור כל מקום שכזה. כאשר מזמינים ת השף לבית אז יודעים כי יש לו חניה, והרכב שלכם לא יוצא מן הבית.

אודות שרון קורן