» בניה ושיפוצים » צבעות » משדרגים את הגדר

משדרגים את הגדר

הגינה אשר נמצאת מאחורי הבית, בכניסה אליו או אפילו מסביב לבית כולו היא מקום שבו גם כן כדאי אוד להשקיע על מנת לקצור את הפירות לאחר מכן עם חיים שהם יפים מכל עבר ונעימים לדיירים ולאורחים אשר מגיעים אל אותו הבית. אחד המקומות שאליהם ראוי לשים לב כאשר מעצבים את הסביבה של הבית מבחוץ הוא האזור של הגדר אשר במצבים רבים מקיפה את הבית כולו במידה וזה בית קרקע. לאחר שכבר העיצוב של הגדר קיים אפשר לשדרג ולשפר את המראה עם צביעת הגדר בשכבה טרייה של צבע בגוון המועדף. מה צריכים לדעת לפני שמוציאים מברשת ואוברול לצביעה? קראו את הדברים הבאים.

 

איך צובעים גדר

  • בדיקת סוג הגדר – הדבר הראשון שאותו צריכים להבין טרם ההתקדמות אל תהליך של צביעת הגדר הוא החומר שממנו בנויה הגדר מכיוון שלא כל גדר עשויה משלבים של עץ או מחתיכות של אלומיניום, ורק לאחר ההבנה לגבי החומר ממנו עשויה הגדר יכולים להתקדם אל עבר הבחירה של הצבע שיתאים בצורה הולמת אל סוג הגדר שקיימת בצורה פרטנית בכל בית.
  • הנחיות הצביעה – לצבוע את הגדר זה הרבה יותר מאשר בחירה של גוון אהוב כי אם בחינה של מכלול הדברים שנמצאים באזור כדי לסיים את הצביעה עם גימור באיכות מעולה. מה זה אומר? לוודא כי הצבע הנבחר מתאים, כי הגדר עצמה מוכנה לקבל אליה את הצבע עם ביצוע של שיוף במידת הנדרש וניקיון מלכלוך וחלקים רופפים. בנוסף, קריאה של הוראות השימוש על פחית הצבע היא בגדר חובה טרם ההתקדמות אל פעולת הצביעה עצמה, בצורה שכזו יכולים לוודא כי הצביעה תבוצע עם ההגנה הנדרשת ועם התוצאות הכי טובות בסיומה של העבודה.

אודות שרון קורן