» אוכל ומזון » אוכל שמשדרג את האירוע

אוכל שמשדרג את האירוע

כאשר מתכננים לערוך אירוע רוצים שהדבר הראשון יהיה יצירה של מקום נעים שבו האורחים יכולים לשבת לארוחה טעימה ולחגוג יחד עם בעלי השמחה את היום המיוחד שלהם באווירה הכי טובה שיכולים ליצור שלא באולם אירועים. הרי נכון להיום כמות המשתתפים באירועים שהם לא בהכרח חתונה רק הולכת ומצטמצמת ככל שהשנים חולפות וכמות הילודה יורדת, ועם המשפחות הקטנות הללו יש הרבה מקום לערוך אירוע בבית הפרטי או במקום פתוח אחר שאינו אולם אירועים.

איך עורכים אירוע שכזה בצורה שתספק לכולם אוכל טעים, ואולי גם שואו נחמד באותה ההזדמנות? פשוט מזמינים שף לאירועים שמגיע עם כל הנדרש אל המקום שבו עורכים את האירוע, ועם הבקיאות יוצאת הדופן שלו יכולים לפתח תיאבון בריא רק מכל הריחות שעולים מאזור המטבח.

 

מהביס הראשון ועד למנת הקינוח

כאמור, לא חייבים להתפשר על הארוחה שאותה מכין שף של אולם אירועים, כאשר בוחרים לערוך את האירוע בבית הפרטי ושם רוצים עדיין כי האוכל אשר מוגש אל כל האורחים יהיה כזה אשר יענג את בלוטות הטעם עם חוויה שהיא בהחלט יוצאת דופן מכל מה שרגילים לראות בצורה חוזרת ונשנית באולמות אירועים ברמה סבירה.

לאחר שיוצרים קשר עם שף לאירועים יכולים להבין את כל ההבדל בין עריכה של אירוע באולם לבין אירוע שבו השף בכבודו ובעצמו מגיע אל המקום ומנצח על כל ההכנה של הארוחות החל מהמנה הראשונה ועד למנות הדקדנטיות של הקינוח. הקשר עם השף הוא בצורה מאוד ישירה, ואפילו הבחירה של המנות וההרכבה של התפריט זה משהו שנעשה בצורה מאוד מותאמת אישית אל הצרכים של כל אירוע, והתוצאה היא כזו שהופכת את הארוחה לדבר בולט וטעים בצורה שזוכרים עוד הרבה לאחר שזה הסתיים.

אודות שרון קורן