» בניה ושיפוצים » חדר מעוצב לכל ילד

חדר מעוצב לכל ילד

הורים משקיעים לא מעט בילדים שלהם, כאשר הרמה של ההשקעה יכולה לעיתים ליצור קנאה ממשית בין ילדים שגדלו להיות הורים שלגמרי לא קיבלו את תשומת הלב הנהדרת הזו מן ההורים שלהם כאשר אלה היו קטנים, לעומת כל מה שילדים נכון להיום מקבלים מבלי להבין אפילו עד כמה הם ברי מזל.

זו הסיבה שאומרת כי ילדים לא צריכים לקבל כל מה שהם רוצים כל הזמן, וכאשר אלה מקבלים דבר מה הם צריכים לדעת להעריך את האקט הזה מצד ההורים בצורה שאינה מובנת מאליה. כך גם כאשר מבקשים להפוך את חדר הילדים אל ממלכה מושקעת שאליה מגיעה מעצבת חדרי ילדים ובעזרת תוכנית מפורטת מביאה את הפוטנציאל הגלום בכל חדר ילדים לכדי ביטוי.

 

איך מבצעים שימוש ברעיון הנבחר

זה בהחלט לא פשוט להגיע לכדי רעיון מדויק שאותו רוצים ליישם בחדר הילדים מפני שישנם לא מעט רעיונות נהדרים שיכולים להיות רלבנטיים עבור בנים וכאלה שמאוד מחמיאים מצד שני עבור חדרי ילדים של בנות. לאחר שעוברים את השלב הזה של החיפוש אחר הרעיון המושלם, זה לא קו הסיום עדיין מכיוון שנותר לבצע רכישה של כל מה שמביא את הרעיון לידי ביטוי בפועל כאשר היישום הסופי כלול לא פעם בעבודה שצריכה להיות מקצועית למדי על מנת שהחדר ייראה בגימור הכי מחמיא שאפשר.

אם עדיין לא מרגישים בטוחים לגבי הדרך הרצויה, שיחה מעמיקה עם מעצבת חדרי ילדים מנוסה יכולה להסיר את הדאגה ולהביא את כל התשובות לכל השאלות, כאשר בסיומו ש פרויקט נשארים עם שמחה גדולה מצד ההורים והילדים גם יחד, תוך הבנה ברורה כי זה בדיוק מה שחיפשו וכך רצו כי חדר הילדים ייראה כפי שדמיינו במוחם.

אודות שרון קורן