» כללי » תוכנית עבודה

תוכנית עבודה

על מנת שהעסק שלכם יצליח ויתקדם כפי שתמיד רציתם ישנם מספר דברים שחובה לעשות בשלבים הראשונים

 

קודם כל נתחיל ונאמר לכם כל הכבוד, הצלחתם להגשים את החלום שתמיד היה לכם ולפתוח עסק עצמאי, כעת לאחר ההתרגשות של הפתיחה אתם מתחילים להבין בדיוק מה ההשלכות של להיות בעל עסק ומה בדיוק אתם צריכים לעשות כדי שהכל ידפוק ויתנהל כשורה.
ברגע שאתם הופכים להיות עצמאיים, אתם לא יכולים להרשות לעצמכם, לא להגיע לעבודה כי לא מתחשק לכם וכל יתר העובדים בחברה רואים אתכם כמודל לחיקוי וצורת ההתנהגות שלכם גם כן תחלחל אליהם.

רבים מהאנשים שפותחים עסק פרטי, לא בהכרח מגיעים מהתחום של העסק אותו פתחו, אך למרות זאת הם חושבים שהם יודעים יותר טוב מכולם ולא מוכנים לשמוע ולקבל עצות מאנשים בעלי ניסיון בתחום. ברוב המקרים אנשים אלו מאבדים די מהר את העסק שלהם וכי הם מבינים שעשו הרבה מאוד טעויות בתחילת הדרך שאין אפשרות לשנות אותם עכשיו.

אחד מהדברים החשובים שיש לעשות לפני שאתם מתחילים לנהל את העסק שלכם הוא לפנות לחברות המעניקות יעוץ אסטרטגי לעסקים בסדר גודל שלכם, זאת על מנת שתוכלו לקבל את כלל המידע שחסר לכם על שיטת העבודה הנדרשת ומי הם החברות המתחרות שלכם כיום בשוק.
חברות המעניקות יעוץ אסטרטגי הן בעלות ניסיון רב בשוק ומכירות ויודעות בדיוק מה כל חברה עושה ומהי ההתמחות שלה.
אין חכם כבעל הניסיון

ברגע שאתם בעלי העסק מבינים כי זאת לא בושה לקבל עזרה אתם תגלו כי מהר מאוד העסק שלכם יהפוך להיות מוצלח ורווחי, הרבה יותר ממה שאתם יכולים לדמיין.
אחד הדברים שחשוב מאוד לעשות הוא לדבוק בשיטת ובדרך שבה בחרתם, מדובר בתהליך שמתבצע לאורך זמן וכי חשוב מאוד להאמין בו ולשרד זאת לעובדים.
זוהי הדרך היחידה שבה תוכלו באמת לתת צאנס לתהליך ולראות את התוצאות שלו.

אודות ארנון פרידר