» כללי » כיסוי מעל לראש

כיסוי מעל לראש

אירועים לא חייבים להיערך בתוך מבנים. ניתן לערוך אירוע בחוץ, בתוך אוהל, ולקבל חוויה מעניינת וייחודית

הפקת אירועים היא תחום בפני עצמו שלעיתים אפילו כולל אנשי מקצוע. לא קל להרים אירוע לעשרות או מאות אנשים וצריך ידע כדי לדעת לתפעל את כל מה שדרוש עד שהאירוע מתקיים. חלק מהאירועים הם אירועים הנערכים בתוך מבנים, אך כאשר רוצים לעשות אירוע בחוץ ולא לחשוש ממזג האוויר, אפשר לבצע השכרת אוהלים לאירועים וליהנות מאירוע יוקרתי עם טוויסט מעניין.

כאשר מבצעים השכרת אוהלים לאירועים מקבלים למעשה אוהל איכותי שיכול להכיל עשרות ואפילו מאות אנשים, תלוי בגודלו. האוהלים יוקרתיים מאוד, וניתנים לקישוט ולתוספות, הן מבפנים והן מבחוץ, כך שאין מה לדאוג מבחינת העיצוב והנראות של האירוע. בכל האוהלים ניתן להדליק חשמל ואף כלי בישול וניקיון, כך שאין מה לדאוג גם בתחום הזה.

כאשר עושים אירוע בתוך אוהל, עורכים למעשה אירוע בחוץ, אך מבלי חשש לגשם או לחום קיצוני. האירוע עדיין יהיה יוקרתי, כשהאוהלים הם איכותיים מאוד ומתאימים למגוון רחב של חגיגות – החל מחתונות ועד לבר מצוות ואפילו הופעות מוזיקליות עם להקות.

ליווי צמוד

כאשר מזמינים את האוהל מקבלים צוות מיומן שמגיע מראש ומתקין את האוהל במקום המבוקש. הצוות גם יודע לחבר את כל מה שצריך וכמובן, לפרק את הכל כשהאירוע מסתיים. יש אוהלים שעשויים מחומרים שמתאימים דווקא לאירוע בחורף, וכאלו מאווררים יותר, המתאימים לאירוע קיצי. הפתרונות הם רבים ואפקטיביים מאוד לכל מצב.

השכרת אוהלים לאירועים זהו טרנד שתופס תאוצה לאור מזג האוויר ההפכפך בישראל, והניסיון לייצר אירוע מיוחד ושונה בנוף המקומי. לא עוד אירועים בנאליים ומשעממים, אלא אירוע בתוך אוהל, שנותן ערך מוסף לאורחים, ואפילו למארח. בחרו את האוהל המועדף עליכם, קשטו אותו כמו שצריך ופנקו את האורחים באוכל ובריקודים בתוך האוהל עצמו.

אודות ארנון פרידר