» משפחה » אירועים משפחתיים » היום של החתונה

היום של החתונה

חתונה היא דבר גדול. מדובר הרי בשני אנשים אשר רוצים חלוק בצורה משותפת את החיים שלהם וכאשר הם מגיעים אל ההחלטה הסופית הזו הם מתקדמים אל עבר הכרזת הזוגית בצורה רשמית על ידי כניסה מתחת לחופה והפיכה אל זוג רשמי המחותן כדת וכדין.

יכול להיות שהיום הזה של החתונה יהיה מורכב מרב רפורמי וכיול להיות שיהיה מדובר ברב אורתודוקסי, אבל בין כל אלה ישנו עולם שלם של הכנות לקראת החתונה שעבורה מבצעים הכנות של כמה וכמה חודשים מראש עם הוצאה כספית נדיבה עבור שלל של ספקים החל מזה של השכרת לימוזינה מפוארת ועד לזה שדואג לקייטרינג ברמה מובחרת לכל האורחים כולם.

 

לא ממהרים לאולם האירועים

זה כבר די ברור לראות כי זוגות רבים אשר מתקדמים אל עבר יום החתונה שלהם מבקשים לפנק את עצמם עם נסיעה ברכב מפואר, כאשר גם עבור הענף של כלי הרכב היקרתיים ישנה הנישה של אלה המפנקים ביותר כאשר בראש ובראשונה נמצאת לה הלימוזינה.

למה דווקא לימוזינה? כי יש בה מספיק מקום עבור כמות גדולה של מלווים לחתונה, בהחלט יותר משניים, היא מגיעה עם נהג פרטי שהופך את השיחה עם המלווים למשהו הרבה יותר נוח כאשר הם פנים אל מול פנים, וכן ישנו פינוק נהדר שנמצא בתא הנוסעים הרחב עם בר משקאות ושלל של פינוקים נוספים לפי העדפה אישית של החתן והכלה. עם שלל של אבזורים שכאלה זה כבר נעשה מובן כי החתן והכלה לא יעזבו ביתר קלות את הרכב המואר הזה ויעדיפו ליהנות מעוד סיבוב לפני שמגיעי אל אולם האירועים, פחות בשל ההתרגשות מהמעמד ויותר בשל הרצון לשהות ברכב יוקרתי שכזה עד כמה שאפשר.

אודות שרון קורן