» כללי » שומרים על משרד נקי

שומרים על משרד נקי

אזור המרכז הוא כזה אשר בתוכו יש מספר רב מאוד של עסקים אשר כל אחד מאלה צריך לא מעט עובדים בסך הכל, לכן זה לא ממש מפליא לראות כי ריכוז האוכלוסייה לרוב יהיה באזור הזה של המרכז אשר בחובו מרכז את כל מה שהתושבים שם צריכים החל ממקורות רבים שתעסוקה ועד ליתר השירותים החשובים לאזרחים במרכזה של כל ארץ. מה צריכים עסקים כה רבים באזור המרכז מלבד עובדים? שמירה על ניקיון שאינה מתבצעת על ידי עובדי המקום.

 

היגיינה בסיסית

עד כמה זה בסיסי לשמור על הניקיון של המשרדים? אפשר לומר כי שאיבה של השטיחים, שטיפה של הרצפה וריקון הפחים היא פעולה שלה ניתן לצפות מידי יום ביומו בכל סוג של עסק כמעט, ואת הפעולה הזו בדרך כלל מעבירה כל חברה אל עבר חברות אחרות של ניקיון משרדים במרכז על מנת להוריד טרחה אחת נוספת מרשימה ארוכה של משימות שכל עסק צריך לבצע בכל יום שחולף שלו.

העומס הזה של כמות הולכת וגדלה של בתי עסק באזור של המרכז הופכת את העבודה הזו של הניקיון למצרך מאוד נדרש, אולם מה לגבי הניקיון היותר קפדני, כזה שאותו צריכים לבצע עם הבאה של ציוד ניקיון יותר מקצועי יחד עם צוות שלם של עובדי ניקיון?

 

ניקיון יסודי

הביצוע של עבודת ניקיון יסודי היא כזו שרצוי כי כל בית עסק יבצע ללא כל קשר אם הוא ממוקם במרכז הארץ או בכל אחד מן האזורים היותר מרוחקים ממנו, וזאת על מנת לספק לכל צוות העובדים יחד עם כל לקוחות את האפשרות להיות במקום שבו הניקיון הוא מהיסוד ואין כל חשש ללכלוך שעם הזמן רק מביא מזיקים ומחלות.

אודות שרון קורן