» בניה ושיפוצים » לא צובעים במברשת

לא צובעים במברשת

צבעים הם חלק בלתי נפרד מן החיים של כול אחד ואחד מאיתנו והתעשייה של הצבעים כל הזמן משתכללת לה עוד ועוד עד לרמה שבה כבר רואים כל מיני אביזרי אשר מסייעים לצבע הביתי להגיע אל אפקטים מקצועיים בבית הפרטי שלו ועבור חומרים שצריכים לעבור צביעה באמצעים מקצועיים קיימים שלל של שיטות לצביעה איכותית כאשר ששו שהכי בולטת עבור חומרים שמצריכים טיפול שיחזיק מעמד לזמן רב עם עמידות גבוהה ישנה צביעה בתנור שנחשבת היישום הכי מוביל עבור צביעה של משטחים קשיחים כמו לאלומיניום, פח מגוון, ברזל, מבני פלדה ושלל של משטחים לשימוש תעשייתי. עד כמה זה חשוב לבצע שימוש נכון בצבע, ולא רק לבחור את הצבע הנכון עבור כל סוג של שימוש וחומר? קראו את הדברים הבאים טרם רכישה של צבע והכניסה אל עולם שלם של צבעים שממנו צריכים לצאת עם הצבע הנכון בדיוק עבורכם.

 

הבדל תהומי בשיטות צביעה

כאשר צובעים את הקיר בצבע אקרילי לא ממש מצפים שיקרה לו משהו קיתוני מלבד שכבה של לכלוך שכבר ניתן להסיר ברוב הצבעים שהם רחיצים ברמה טובה. מה קורה כאשר צובעים משטח כמו פרופילים של אלומיניום שאותם לא מצפים לצבוע פעם נוספת מן הרגע שבו המשטח מותקן הכין שהוא צריך להיות? במקרה כזה חשובה העמידות של הצבע עם התאמה למצבים שונים של מזג אוויר שיכולים להוביל לנזקים כמו חלודה.

במקרה שכזה זה לא רק המשטח אשר מטופל לקראת שינויי מזג האוויר, אלא גם בצע עצמו עובר תהליך של ייצור עד לשלב של צביעה בתנור של המשטח עצמו אשר לאחר מכן יכול להישאר עם הצבע הנבחר באותה התוצאה שנשארת לה למשך של תקופה ארוכה ביותר ללא כל בעיה של עמידות.

אודות שרון קורן