» בניה ושיפוצים » כל מה שילדים צריכים

כל מה שילדים צריכים

ילדים הם כל החיים של ההורים שלהם. מן הרגע בו הם נמצאים ספונים להם באהבה בבטן של אימם ועד לרגע שבו הם יהיו מבוגרים בעצמם, הורים לעולם לא יחדלו לעשות כל מה שהם רק יכולים על מנת להעניק לילדים שלהם את החיים הכי טובים שהם רק יודעים לתת להם.

אחד מאותם הדברים האלה שעבורם ההורים עמלים עמל רב הוא היצירה של חלל פרטי משל עצמם לכל אחד מן הילדים, כאשר לכל אחד מאלה קרוב לוודאי שיהיה בשלב מוקדם או מאוחר חדר משל עצמו שבו הילדים יוכלו ללכת לישון בשלווה ולהיכנס אל תוך משחק מהנה בעולם הפרטי הקסום הזה שרק הם יודעים לרקום לעצמם. הורים רבים עמלים על מנת להפוך את החדרים הללו למשהו מיוחד על ידי עיצוב חדרי שינה לילדים בצורה עצמאית או עם עזרה מקצועית יותר, כדי שהחדר הזה יהיה נוח לשימוש וגם החלום של כל ילד וילדה.

 

חדר נעים לשינה

לילדים זה לא פשוט להירדם. הם לומדים לישון לבד כל עוד ההורים לא מלמדים אותם להתנות את השינה הזו שלהם במשהו אחר, כמו אחיזה בטיטול בד, צפייה בטלביזיה או הישארות ההורה עד להירדמות. אבל, כאשר הם הולכים ונעשים גדולים יותר, הם כבר לומדים די בזכות עצמם ללכת לישון בצורה עצמאית ומה שיכול לסייע לתהליך הזה הוא יצירה של חדר שינה שבו נעים להם להירדם.

חדר שבו השינה מגיעה במהירות הוא חדר שבו הושקעה מחשבה עם עיצוב חדרי שינה לילדים שלא יוצרים את הגירויים הגדולים מידי לפעילות, וכל המשחקים והצבעים הולכים לישון כאשר הגיע הזמן של כל אחד מאלה לחזור אל המקום המיועד לו. הגירוי היחידי שצריך להיות הוא זה שמעיד כי הגיע הזמן לישון, ועם השקט שבבית והמקלחת החמה הכניסה אל חדר בעל אור חלש ורך עושים את זה קל יותר.

 

מקום מושלם למשחק

החדרים של הילדים שלנו הם הממלכה שלהם. בעידן שבו לא כל הורה יכול למצוא את הזמן הזה שלאחר העבודה על מנת לרדת עם הילדים אל גן השעשועים ובשילוב עם כל אותם ימים שבהם החשיכה יורדת מוקדם והחורף מביא איתו ימים קרים וגשומים יותר, בהחלט צריכים לאבזר את החדר בצורה שתהיה נעימה למשחק שעה או יותר לילדים בכל גיל.

כאן ראוי כבר לעצב את החדר בצורה שמזמינה כל ילד פנימה לפי האהבות הפרטיות שלו, ובכך עיצוב חדרי שינה לילדים מאפשר להם להיכנס אל הממלכה האישית שלהם לאחר יו שבו הם חלקו הכל עם אחרים בגן או בבית הספר.

אודות שרון קורן