» קניות » צרכנות נבונה » המיטה המושלמת

המיטה המושלמת

מיטה היא דבר הכרחי בכל חדר שינה. גם אצל היפנים ישנו מזרן שאולי נמצא במיקום הכי צמוד אל הרצפה אבל עדיין נחשב בתור מיטה לכל דבר ועניין שאליה פורשים לאחר שעות היום והכניסה אל שעות השינה. מה כבר צריכים מאותה המיטה שעליה נשכבים לישון? רמה טובה של יציבות ורמה טובה של נוחיות שאתם מקבלים בעולם של השינה על ידי מיטה שכוללת שני חלקים, החלק של המזרן והחלק של הבסיס עצמו שעליו מונח המזרן.

בעולם שלם של מיטות זוגיות יש לא מעט דגמים אשר יכולים לענות בצורה די טובה על הדרישה של שינה יציבה ונוחה, אבל מה שחשוב להבין הוא את הבחירה הנכונה של מיטה עם בסיס שיכול ליצור את כל ההבדל הזה שבין שינה בריאה לשינה לא נעימה כלל וכלל.

 

הכל מתחיל מהבסיס

מה כבר צריכים לדעת כאשר מגיעים על מנת לבצע רכישה של מיטה לחדר השינה? הרבה מאוד. זה לא רק העניין של רכישת המזרן הכי נוח בצורה אישית, וכזה שמתאים למידות של חדר השינה ולמידות של הבסיס עצמו, אלא גם שימת לב מדויקת לאיתור של בסיס מיטה שיכול לספק את המנח הכי יציב עבור מזרן ששוקל לא מעט קילוגרמים יחד עם עוד אדם או שניים שהולכים לשכב עליהם.

חשוב מאוד לבדוק את הנוחיות שמעניק הבסיס מהבחינה של חוסר תזוזה שלו בשעה בה נעים על המזרן, כדי שלא לקבל יותר מידי רעש רקע לא נעימים שיכולים להדיר שינה מעיניהם של התשושים. בסיס עם חיבורים טובים יאפשר לשכב על המיטה במשך של שנים ארוכות עם שינה נעימה ובריאה שלא מגיעה עם חריקות אלא תחושה של יציבות וחוזק בכל תנוחה.

אודות שרון קורן