» כללי » להתגלגל בדרכים

להתגלגל בדרכים

טיולי הקראוונים בישראל הופכים יותר ויותר פופולאריים. חשוב לדעת להתנהל עם הרכב הגדול והמאסיבי הזה לפני שיוצאים לדרך

ישראל אינה מדינה גדולה כלל וכלל, אך כשמדברים על יופיה והאטרקציות שהיא כוללת, מגלים כי בכל פינה אפשר למצוא מה לראות ומה לעשות. מרבית הישראלים חרשו את המדינה לאורכה ולרוחבה, אך השאלה היא איך הם עשו זאת. לרוב, את המסלולים עושים ברגל וההגעה נעשית ברכב הפרטי, אך כיום אפשר לגוון ולעשות טיול שונה ומיוחד בעזרת קראוון.

טיולי הקראוונים הפכו פופולארים מאוד בעולם בשנים האחרונות. אנשים יוצאים לארה"ב, אוסטרליה וליער השחור כדי למצוא מקומות מותאמים לטיולי קראוונים ולהעניק להם ולמשפחתם חוויה אחרת ויוצאת דופן. כיום, החוויה הזו מגיעה גם לישראל, פה ניתן לבצע השכרת קראוון ולצאת להרפתקה משוגעת וייחודית עם החברים והילדים.

ישראל מותאמת היום מאוד לטיולי קראוונים מבחינת הכבישים, דרכי הגישה וחניוני הקראוונים. ניתן להגיע כמעט לכל מקום ולקיים טיול שטח מהנה, מבלי להתלכלך יותר מדי. הטיולים הללו הם מיוחדים, מגבשים מאוד וזרים בנוף המקומי, כך שהם ייחודיים מאוד ונותנים חוויה אחרת למטיילים, מאשר עוד טיול "רגיל" בנחל גנרי בארץ.

כל העובדות

כאשר מבצעים השכרת קראוון חשוב לדעת את כל העובדות. קראוון הוא רכב גדול ומאסיבי, עם הרבה מאוד אלמנטים שונים מרכב רגיל. צריך להתנהל אחרת בכביש, ביתר זהירות, וצריך לדעת לתפעל את הכלי המרשים הזה, גם מבחינת ריקון השירותים, ניקיון בסיסי והפעלת המטבח והאמבטיה.

כל קראוון כולל כמובן את כל האלמנטים הבסיסיים הנמצאים בכל בית – מטבח עובד, שירותים ומקלחת, חדר שינה ואיזור משותף לכולם. החוויה היא אינטימית יחסית, אך זה גם מה שהופך את כל העסק למגבש מאוד. טיול הקראוונים שלכם יהיה בוודאות אירוע בלתי נשכח, שכולל לינה ושהייה משותפת, שאלו אירועים שקשה לראות אותם קורים ביום יום, תחת שגרת החיים הקשה.

אודות ארנון פרידר