» בניה ושיפוצים » עבודה מקצועית בבטון

עבודה מקצועית בבטון

כאשר אנחנו רוצים להתקין תמונה חדשה על הקיר אנחנו פשוט ניגשים אל התיק שבו חבויה לה מקדחה קטנה ונהדרת, אשר איתה בשיא הקלילות חודרים את הקיר פנימה ויוצרים את החור הקטן הזה עבור התלייה של תמונה ללא יותר מידי עבודה נדרשת.

מה קורה כאשר העבודה צריכה להתבצע עבור קדיחה של נקבים גדולים? מה קורה כאשר הנקבים הללו צריכים לעבור את המעטה של קיר אשר עשוי לגמרי מבטון קשיח עבורו מקדחה רגילה לגמרי לא תעשה את העבודה, אלא תיהרס במהירות אם לא יודעים להתאים את השטח של העבודה אל הציוד בו משתמשים? כדי לבצע עבודות של קידוח בטון, צריכים לדעת כיצד מבצעים ניסור בטון ביהלום איכותי, שזה למען האמת, תחילתה של עבודה מורכבת מן הרגיל.

 

איך יודעים שהעבודה מתבצעת כראוי?

עבודות שעבורן נדרש ידע מקצועי ומיומנות שנרכשת לאחר היכרות מעמיקה עם סוג המכשירים שאיתם יכולים לבצע פעולות של קידוח וניסור, הן כאלה שלא כל אחד מטבע הדברים פשוט יכול לקום ולהחליט כי הוא רוצה לנסות לבצע. למה? כי התוצאות יכולות להיות כאלה שמהן כרב לא ממש יכולים לחזור אחורנית, ולהרוס משטח שלם שאחרת היה נשאר ללא כל נזק בצורת עבודה נכונה.

לא כל אחד יודע לבצע ניסור בטון ביהלום, ולא לכל אחד יש את כל הציוד יקר הערך הזה של פעולות קידוח וניסור בבטון, דבר שלרוב נמצא אצל בעלי מקצוע שכבר התנסו בעבודה על משטחים רבים, ויודעים לאמוד בצורה הכי מדויקת שאפשר את סוג הפעולות והשלבים שישי לבצע על מנת להתקדם אל סיום מוצלח של הפרויקט בכל פעם מחדש. נשמע מסובך? אכן כך. וזו בדיוק הסיבה אשר בגינה תמיד חשוב להכיר את המשטח ואת היכולות האישיות טרם הכניסה אל הרפתקה שממנה יכולים לצאת בנזק ללא הידע הנדרש.

אודות שרון קורן