» כללי » השקעה בילדים שלנו

השקעה בילדים שלנו

הילדים שלנו, הם אלו שנעשה הכל כדי שיהיה להם טוב ויכלו לגדול ולהנות מהחיים כמו שאנחנו תמיד רצינו

 

מהרגע שבו אנחנו הופכים להיות הורים, סדר העדיפויות אצלנו משתנה ואנחנו מבינים כי כעת יש  לנו לדאוג לגוזל קטן בבית שתלוי בנו ומהר מאוד יתחיל לחכות את ההתנהגות שלנו לטוב ולרע. אנחנו ההורים רוצים להעניק לילדים שלנו את הכי טוב שאפשר, בין אם מדובר בציוד לבית הספר, ביגוד מתאים, ועד השקעה בדברים קטנים הרבה יותר כגון: חוגי השערה ועיצוב החדר שלהם בבית על פי רצונם.

עיצוב חדרי שינה לילדים הינו משימה לא פשוטה בכלל, חשוב מאוד לזכור כי מדובר בחדר של ילדים ולכן העיצוב שלו צריך לעשות בהתאם, בין אם מדובר בבחירה של ריהוט צעיר ושימוש בצבעים אהובים על ילדינו.
עיצוב חדרי שינה לילדים הינו פעולה שיש לבצע אחת למספר שנים. במהלך תכנון העיצוב, חשוב לזכור כי ילדינו גדלים מהר מאוד, ולכן יש לתכנן את העיצוב באופן כזה שיתאים גם כן בעוד מספר שנים אל הילד.

בני נוער רבים, מעדיפים בחדרם מיטה וחצי מאשר מיטת יחיד, וכי עיצוב החדר על פי דמויות מסדרות טלוויזיה מפורסמות עשוי מהר מאוד להיות לא רלוונטי ומיותר, לכן עדיף להימנע משימוש בדמויות מסוג זה. על מנת שתוכלו לעצב את חדר הילדים בצורה הטובה ביותר ולא לחרוג מהתקציב שאותו הקצתם מראש, מומלץ לבחור מעצב פנים שיסייע לכם בהשגת המטרה.
איש מקצוע

בחירת איש מקצוע למשימה זו, הינה בחירה לא פשוטה בכלל, עליכם לבדוק ולאתר מעצב פנים שביצע בעבר עבודות מסוג זה, ומכיר את קו המחשבה של בני הנוער. חשוב מאוד לזכור כי מה שנראה לכם כעיצוב יפה ומתאים, לא ייראה ככה גם כן לילדכם.
מומלץ לבחון את תיק העבודות של המעצב אותו אתם הולכים לפגוש, ולראות האם אתם אוהבים את העבודות שלו. טיפ אחרון, ערבו את ילדכם כמה שיותר בתהליך עיצוב חדר השינה שלו, ככה הוא ירגיש יותר מחויב ויבין את כל האילוצים והבחירות שאתם עשיתם בכל התהליך.

אודות ארנון פרידר