» בניה ושיפוצים » שני קווים מנחים לחדר מעוצב לילד

שני קווים מנחים לחדר מעוצב לילד

חדר השינה של ילדים הוא המקום הזה שאליו הם מזמינים חברים לשינה משותפת, אליו הם פורשים כאשר הם חשים בעייפות ושם הם נכנסים על מנת לשחק עם חברים או בינם לבין עצמם בשעות נהדרות של יצירה ודמיון מפותח. זה גם אומר שאת החדר הזה חשוב לעטוף בכל מה שיכול לעודד את הילד לשהות בחדר הזה וליהנות מכל רגע נתון שבו הוא נמצא בחלל שמרגיש לו הכי טבעי שבעולם להיות בו.

דבר זה מעלה את השאלה שהורים רבים נתקלים בה, והיא כיצד בכלל יכולים לעצב את חדר הילדים מפני שתהליך עיצוב חדרי שינה לילדים יכול להיות דבר די מבלבל אם לא יוצרים את הקווים העיקריים של עבודת העיצוב. להלן מורה נבוכים שיכול אולי לעשות קצת סדר בבלגן ולהביא להורים את התמונה שלה הם מצפים בכל הנוגע לעיצוב החדרים של הילדים בבית.

 

איך מכינים חדר ילדים מעוצב

  • הרעיון – קודם כל חייבים רעיון. אחרת מגיעים אל חנות של טפטים ולא ממש יודעים אם לבחור את הטפט בצבע הכחול, זה שמגיע עם ציור של פיראטים או זה בכלל שמגיע עם נקודות באפור שמנת. אם לא מתחילים עם רעיון מרכזי שאיתו מעצבים את החדר לא ממש יכולים להחליט מה שמים על הקירות, איזה סוג של וילון רלבנטי ואלו מצעים ידגישו את הרעיון הזה בצורה נהדרת.
  • הביצוע – אחרי שכבר לוקחים כמה דוגמאות ברורות של צבע לקירות, בדים לכיסוי הכריות, מדפים לספרי הילדים ואפילו מצעים נהדרים למיטה, מה שנותר הוא רק לגשת אל החנויות אשר מחזיקים את הפריטים הללו בצורה הכי מדויקת שיכולה להיות, ולעבור אל הצביעה, הדבקה, קדיחה והלבשת החדר כולו עם עיצוב חדרי שינה לילדים שיהיה עם רעיון ברור וביצוע מקצועי לחלוטין.

אודות שרון קורן