» בניה ושיפוצים » עיצוב פנים » הדרך לחדר ילדים מעוצב

הדרך לחדר ילדים מעוצב

כל הורה רוצה רק את הטוב ביותר עבור כל אחד מן הילדים שלו, וזה מתחיל עם הרכישה של בית שבו אלה יוכלו לגדול בצורה נעימה ומתקדם אל עבר חסכונות שאותם מכינים להם לאירועים כמו בר מצווה וחתונה וגם עבור לימודים במוסדות להשכלה גבוהה, אבל בין כל האירועים החשובים הללו ישנה גם השקעה אשר מתבצעת במקום הזה שבו הם יוכלו לבנות לעצמם חלומות גדולים וקטנים מקטנות ועד לבגרות, והמקום הזה הוא חדר הילדים שלהם.

מה בדיוק הורים צריכים לעשות על מנת לייצר חדרי ילדים מעוצבים שבהם הילדים ישמחו לגדול וירגישו כי זה החדר שהכי נכון עבורם מכל הבחינות גם יחד? קראו את הטיפים הבאים על מנת לפעול בכיוון הנכון.

 

עושים סדר בחדר הילדים

המפתח לכל חדר ילדים מעוצב הוא סדר. מתוך ההבנה הבסיסית הזו כדאי להתקדם הלאה אל העיצוב הרצוי, כאשר את כל אותם הדברים שלא רלבנטיים לילד ששוכן בחדר הזה ראוי להעביר לאנשים שישתמשו בהם. הילד לא ממש זקוק למבחר של מכוניות כאשר החדר נעשה מבולגן ואין כבר מקום להניח את כל הצעצועים והמשחקים במקום המיועד להם.

זה בהחלט אפשרי לפנק את הילדים עם צעצועים, אבל צריכים להבין מתי מגיע השלב שבו יכולים להעביר את אלה הלאה אל ילדים ברי מזל אחרים ולהתמקד רק בכמה כאלה שהשימוש בהם יהיה הרבה יותר מוערך. לאחר שהחדר יכול להיראות כמו חדר ולא כמו גן ילדים עם המון משחקים, צריכים להעביר הלאה גם את כל הבגדים כבר אינם בשימוש למעט כאלה שיוכלו לשמש את האחים הקטנים בצורה טובה.

בסופו של דבר אמור להיות חדר שלא נראה עמוס לעייפה ואליו אפשר להכניס אלמנטים של חדרי ילדים מעוצבים כמו טפט שובב שמתאים לתחביבים של הילד, כרית נוי בנושא מתאים ואפילו שטיח נעים שעליו הוא יוכל לשבת לשחק.

אודות שרון קורן