» בניה ושיפוצים » למען העובד

למען העובד

אנשים נמצאים בעבודה שלהם שעות רבות מדי יום. כדי לתת להם קרקע פוריה לעבודה, צריך לעצב את המשרד בצורה המתאימה לחברה ונוחה לעובדים שלה

המטרה של משרד היא לא רק מקום אשר נועד לתת לעובדים מקום לשבת ומחשב, הוא הרבה יותר מזה. כולם יודעים שמשרד טוב ושמח הוא משרד אפקטיבי יותר ממשרד בו אנשים באים רק כדי לשבת ולעשות את המוטל עליהם. יש הרבה מאוד דרכים כדי לשפר את המשרד ולתת לעובדים וללקוחות קרקע פוריה לעבודה. אחת הדרכים הללו היא עיצוב פנים משרדים ליצירת מקום יפה לעין.

כאשר פותחים משרד, צריך לוודא שהעיצוב שלו תואם את החזון והערכים של החברה. למשל, אם החברה היא חברה לצעצועים, אי אפשר שעיצוב הפנים של המשרד יהיה אפור וקודר. ומנגד, משרד עורכי דין לא יכול להיות צבעוני מדי. לכן, צריך לבחור מעצב אשר מבין את הקונספט ויודע לעצב משרד שיהיה נעים לעין ומכובד כאחד.

כאשר נעשית עבודה של עיצוב פנים משרדים על ידי מעצב, היא צריכה לכלול מחשבה רבה ורמת ביצוע כמעט מושלמת. עבודה נכונה של עיצוב המשרד יכולה להרשים לקוחות בטווח המיידי וגם לתת לעובדים את ההוכחה שחושבים עליהם ולא חוסכים עליהם. עובדים שאוהבים את מקום העבודה שלהם וכיף להם לבוא אליו, הם גם עובדים טובים יותר, ועל כך אין ויכוח.

לא עבודה פשוטה

אנשים נמצאים במשרד הרבה יותר מאשר הם נמצאים בבית, ומבלים שם את רוב השעות בהם הם ערים. העבודה המודרנית נמשכת לפחות 9 שעות והיא כמעט ללא הפסקה. אדם שנמצא באותו מקום כל כך הרבה זמן, חייב ליהנות מהמקום הזה כדי להיות אפקטיבי ורווחי עבור הבוס.

 

עיצוב משרדים היא אינה עבודה פשוטה כלל ועיצוב פנים מודרני חייב לכלול הרבה מאפיינים, כמו יופי בשילוב פונקציונאליות, התאמה ללקוח ועמידה בלוחות זמנים ותקציבים. בסופו של דבר, המטרה היא לייצר משרד יפה, נוח ורווחי.

אודות ארנון פרידר