» טיפוח » טיפולים לשיער מלא יותר

טיפולים לשיער מלא יותר

חוסר ביטחון יכול להיות כתוצאה משלל של דברים כאשר לרוב הוא תלוי הופעה חיצונית, או לכל הפחות איך שהאדם תופס בעצמו את ההופעה החיצונית שלו. לכן ישנה הקדשה של זמן רב ליצירה של מראה מאוד מטופח שיכול להיות מאוד מושך על ידי המין שאותו מבקשים למשוך, וכן יצירה של מראה כללי אשר מרגיש הכי נעים להיות בסביבה של אדם עם רמת טיפוח שכזו.

הבעיות מתחילות לקרות כאשר לאנשים מתחיל להיות מראה שפחות משדר משהו מושך, אלא אפילו משהו שנראה יותר זקן, ומה יכול לומר זקנה בצורה ברורה יותר מאשר קרחת שהולכת וגדלה לה על הקרקפת שנעשית פתאום ליותר ברורה? הפתרון של שיער דליל יכול להגיע מכל מיני כיוונים ולהחזיר עטרה ליושנה, ואלה הם הטיפולים הרווחים בארץ ובעולם.

סוגי טיפול בשיער דליל

·         פאה – פעם לא היו יותר מידי אפשרויות לגבר או לאישה אשר ביקשו להסתיר שיער דליל, אצל האישה עוד הייתה האפשרות של הסרת השיער עם סירוק השער הארך בצורה מסוימת, אבל לגברים רק הוספה של פאה באזורים החסרים הייתה הפתרון האידיאלי.

·         קרחת – יש כאלה שאומרים כי שיער דליל הוא לגמרי מראה עצוב, וכי עדיף להודות באמת וללכת עם הקרחת עד הסוף עם שילוח מלא על כל הקרקפת. יש כאלה שמוצאים את המראה למאוד מושך.

·         ספריי – לאחרונה יצאו כל מיני סוגים של ספריי אשר מורכב מסיבי שיער קטנים שנצמדים אל השיער הקיים ובכך משלימים את אזורי השיער הדליל בצורה די מוצלחת. אנשים בעלי פרופיל ציבורי גבוהה מרבים להשתמש בפתרון היעיל הזה.

 

·         כדורים/קרמים – ישנם כל מיני סוגים של קרמים, כדורים לבליעה ושאר טיפולים שאמורים למלא את השיער או לכל הפחות לעצור את הנשירה שלו.

אודות שרון קורן