» עסקים » שירות אמין ומהיר

שירות אמין ומהיר

כולנו נתקלנו פעם בעבודה בסיטואציה שבה היינו חייבים להעביר חבילה בהקדם האפשרי ליעד שלה

 

משרדים רבים, נעזרים בחברות הובלה והפצה על מנת להעביר את חבילות ומסמכים ליעדם.
הקשר של משרדים אלו למול החברה נעשה ברוב המקרים על ידי מנהלת המשרד שעומדת בקשר למול חברת ההפצה ומעבירים להם את החבילות אותן יש להעביר.
החברות שמעניקות שירותי הפצה ידועות כחברות אמינות וכאלו שעומדות בזמנים שנקבעו מראש, וכי זהו סימן ההיכר שלהן. במידה וחברות אלו לא יעמדו בזמנים שנקבעו מראש, או חבילה כזו או אחרת תאבד להם בדרך עם השליח, דבר מסוג זה יפגע במוניטין החברה ויגרום לחברות רבות להפסיק לעבוד איתם.

טרם הבחירה בחברת הפצה מסוימת יש לבדוק מספר דברים וזאת כדי להימנע ממצב שחבילה שלכם נאבדה או חלילה הציוד שבתוכה נשבר. תחילה עליכם לבדוק שמדובר בחברה ותיקה ומוכרת בשוק, לחברה מסוג זה ישנם יתרונות רבים, לדוגמא תוכלו לעמוד בקשר רציף עם נציגי השירות על מנת לדעת מה הסטטוס של החבילה שלכם ומתי היא אמורה להגיע ליעדה. לאחר מכן עליכם לוודא עם החברה כי היא עובדת באותו אזור אליו אתם מעוניינים לבצע את המשלוח, וזאת כדי להימנע מאי נעימויות במועד האיסוף. לבסוף ולא פחות חשוב, לבחון את זמינות החברה, האם היא יכולה להתחייב לעמידה בלוחות הזמנים שלכם.


לא רק שליחויות

 

חברות העוסקות בתחום של שירותי הפצה הבינו כי כדי לגדול ולמתג את עצמן בשוק זה עליהן להעניק ללקוח שלהם שירותים נוספים. כיום, החברות המובילות מבצעות עבור הלקוחות שלהם בחינה ולמידה של קהל יעד אופציונאלי אותו החברה בודקת.
בעזרת פילוחים מסוג זה, חברות רבות לומדות להכיר את רצון הלקוחות ומתאימות להם מוצרים על פי דרישתם כפי שעלה בבדיקות הקודמות. יתרון נוסף מפילוח זה הינו החיסכון בעלויות בכך שהחברה לא מבזבזת זמן וכסף מיותר על פרסום לקהל יעד שאינו רלוונטי לה.

אודות ארנון פרידר