» טיפוח » להגיע לתוצאה המושלמת

להגיע לתוצאה המושלמת

אבקת אקריל היא הצעקה האחרונה בעולם בניית הציפורניים. עם האבקה אפשר להשיג מראה יפה ועמיד ליד

עולם הקוסמטיקה הוא עולם דינמי מאוד שחי על טרנדים. מדי שנה יוצאים מאות מוצרים שאמורים לשפר את העור, השפתיים, הסנטר והציפורניים. בנוגע לציפורניים, המילה האחרונה היא אבקת אקריל, שאמורה לחזק את בניית הציפורניים ולהעניק מראה מרשים ועמיד לאורך זמן. כל קוסמטיקאית יודעת ששימוש בחומר אקרילי מאפשר לציפורן לקבל תמיכה יציבה וחזקה כדי לגדול בצורה טובה ונכונה.

אקריל הוא חומר אשר מחזק את הציפורן ונותן לה ברק, ואפשר לצרוך אותו בשני דרכים עיקריות – אבקה ונוזל. היתרון באבקה היא המחיר, שכן אבקת אקריל מחיר ועלויות היא זולה יותר מהנוזל, שנחשב לחומר מזוקק יותר. יש הרבה מאוד חומרי אקריל בשוק באיכויות שונות, והדרך לדעת איזה חומר איכותי יותר הוא לפי כמות חומר האקריל הפעיל בו. מוצר עם אחוז גבוה של חומר אקרילי יהיה איכותי ויקר יותר ממוצר עם חומר פעיל נמוך.

את החומר האקרילי ניתן למרוח בצורה עצמאית, אך עדיף לתת לקוסמטיקאית מומחית לשים אותו. הקוסמטיקאית תדע לעבוד עם חומר איכותי, עם מברשת מתאימה ולהגיע לתוצאה הטובה ביותר. בדרך כלל, הקוסמטיקאיות מעדיפות לעבוד עם אבקה, אך יש כאלו שמעדיפות את הנוזל היקר יותר.

מוצרים משלימים

כשמחפשים אבקת אקריל מחיר מקבלים טווח מאוד רחב של מחירים, וכן גם כמות גדולה של מוצרים משלימים. החל ממראות, דרך מברשות ומשחות ועד למספריים ופינצטות, הכל נעשה כדי לתת למשתמשת חוויה נקייה, נעימה ואיכותית.

 

העבודה עם אבקת אקריל היא המילה האחרונה בתחום בניית הציפורניים. נשים רבות שמבינות שההתעסקות עם ציפורן באופן המסורתי היא קשה ומסובכת, פונות לפתרון הבנייה, אך גם שם עבודת התחזוקה היא חשובה מאוד. עם אבקת אקריל אפשר להגיע לתוצאות נהדרות עם מינימום מאמץ ולקבל את היד המושלמת.

אודות ארנון פרידר