» משפחה » איכות חיים

איכות חיים

הדבר שהכי מעניין את בני הנוער של היום זה המותגים, בכל דבר נושא זה הוא המרכזי, מאיזה חברה החולצה המכנס וגם המיטה

 

תשומת הלב המרכזית אצל בני הנוער הינה בכל הקשור למותגים ומוצרי איכות. כיום, בני נוער מעדיפים לרכוש גינס בודד העולה ארבע מאות או חמש מאות שקלים מאשר שנים או שלושה זוגות מכנסים העיקר שגינס זה יהיה מחברה מפורסמת ומוכרת. לעיתים ההעדפה הזו למותגים מגיעה גם כן על חשבון של נוחות ואיכות. 

יחד עם זאת, מוצר אשר ישנה הסכמה מלאה בקרב בני נוער וגם אצל הוריהם הינו מיטה וחצי אשר מספקת את המענה המיטבי בכל הנוגע לבריאות ילדינו ומעניקה להם את כלל הדאגה והתנאים להם הם זקוקים בתהליך הגדילה שלהם. בני נוער אשר גדלים ומגיעים למצב שמיטת יחיד כבר קטנה עליה, ורוצים להתקדם מעדיפים להתקדם אל מיטה וחצי העונה על כל צרכים ומספקת להם את ההרגשה של בוגרים, אך יחד עם זאת עדיין מדובר במיטה מעוצבת וכיפית.

מיטה וחצי מגיעה ביחד עם מזרון עבה ואיכותי השומר על עמוד השדרה שלנו, ומונע היווצרות לחצים וכאבי גב. שיפור נוסף הקיים במיטה וחצי הינה האפשרות לכוון את ראש המיטה ממצב של שכיבה מלאה ועד ישיבה בתשעים מעלות. אלמנט נוסף הקיים במיטה וחצי הינו ארגז המצעים המחובר לחלק התחתון של המיטה.

 

חשיבות המיטה

 

חשוב לזכור כי מדובר בבחירה משמעותית בחיי ילדכם, חדרו ובדגש על מיטתו הינו המקום בו ילדכם מבלה זמן ניכר מזמנו. על המיטה להיות נוחה ובעלת מזרון איכותי שיעניק את התמיכה לגבו של הנער.
מחסור בשעות שינה עלול לפגוע ביכולתו להישאר ערני וקשוב במהלך הלימודים, ואף חמור מכך מיטה או מזרון לא נוחים עלולים לגרום לכאבי גב ולדלקות.
יש לזכור כי בסוף היום, הילד הוא זה שישן במיטה, ולכן עליו להיות מעורב בבחירת המיטה, ולבחור במזרון אשר נוח לו ומספק את דרישותיו.

אודות ארנון פרידר