» משפחה » מעודדים פעילות גופנית לילדים

מעודדים פעילות גופנית לילדים

מה שילדים עושים היום מתחלק לשני דברים, צורכים הרבה מאוד אוכל מכל הסוגים הכי לא בריאים שהשפע מאפשר והשני הוא צפייה במסכים אלקטרוניים אשר קיימים מכל עבר. השילוב המאוד בעייתי הזה יוצר ילדים שלא ממש מתקשרים בצורה בריאה ונכונה עם היתר יחד עם ילדים שמפתחים בעיות בריאותיות שיותר מתאימות לאנשים בגילאים מבוגרים יותר. איך יכולים להחזיר את הילדים אל המסלול הנכון? לא לוותר ולתת  דוגמא חיובית, ולמצוא את כל אותם הדברים שילדים פשוט אוהבים לעשות, כמו קפיצה על גבי טרמפולינות גבוה אל השמיים.

כל היתרונות בטרמפולינה אחת

·         פעילות אקטיבית לילדים – כמה כבר אפשר לתת לילדים לשבת לבהות מול עוד תוכנית בטלביזיה ולנסות לנתק אותם לרגע מן הטלפון החכם שלהם? עם מבחר רחב של טרמפולינות כל משפחה יכולה לבחור את הדגם שעונה לכל הדרישות שלה ומביא אל הילדים את האפשרות לבצע קצת יותר פעילות פיזית שלא כולל מסך נגיעה או כל מסך אלקטרוני מסוג כל שהוא.

·         עושים מה שאוהבים – ילדים אוהבים לקפץ. אולי זה בגלל הגמישות הרבה שיש להם בגילאים צעירים או בשל העובדה כי הם מאוד אנרגטיים, בכל מקרה טרמפולינה היא משהו שהם נמשכים אליו בצורה מאוד טבעית.

·         פשוט שורפים קלוריות – מגדלים ילדים שאוהבים אוכל ופחות מבינים את החשיבות של פעילות ספורטיבית? הצבה של טרמפולינה תאפשר גיחה אל ביצוע של כמה תרגילים מקפצים ששורפים קלוריות ומחזקים את הבריאות של אלה.

 

·         פעילות משותפת לכל המשפחה – לילדים אין בלעדיות על טרמפולינות, גם הורים מאוד אוהבים לנצל את ההזדמנות על מנת להוכיח לילדים עד כמה הם עדיין צעירים ואתלטיים.

אודות שרון קורן