» טיפוח » ערב טוב

ערב טוב

ניקיון משרדים הוא חשוב לעובדים וללקוחות. ניקיון רגיל אינו מספיק ואחת לתקופה חברת ניקיון צריכה לנקות את המשרד בצורה יסודית בשעות הערב, כאשר אין הפרעה של עובדים

כמות המשרדים הגדולה שנמצאת בתל אביב גרמה לכך שענף ניקיון המשרדים בעיר הגדולה ממשיך להתפתח ולספק שירותים נוספים. בעבר, מנקה של חברת ניקיון הייתה מבצעת ניקיון בסיסי ומסדרת קצת את המשרד, אך כיום, השירותים הם גדולים ומקיפים יותר וכוללים הרבה מאוד אפשרויות עבור כל בעל משרד שרוצה לשמור על היגיינה.

בעל משרד יכול להזמין לעצמו ניקיון של רהיטים, שטיחים, תחזוקה של שירותים ומה לא. עם זאת, ידוע כי קשה מאוד לנקות את המשרד באופן מקיף כאשר העובדים נמצאים במקום. לא נוח לנקות כאשר אנשים דורכים על הספונג'ה, מורחים את האקונומיקה וזזים ממקום למקום באופן כללי. לכן, חברות רבות מציעות ניקיון משרדים בערב בתל אביב כדי לייצר ניקיון יסודי של כל המשרד ללא הפרעה.

כאשר החברות מבצעות ניקיון משרדים בערב בתל אביב הם לא נתקלים באף גורם מפריע, ויכולים לבוא עם מכשור מיוחד, חומרים מיוחדים שלא תמיד טובים לבני אדם, ואפילו עם צוות גדול שירים רהיטים, יזיז שולחנות וינקה כל חתיכה קטנה של שטח בכל המשרד. הניקיון הזה צריך להיעשות אחת לתקופה, בדיוק כמו שאנשים פרטיים עושים ניקיון מקיף וגדול לפני החגים.

הגדלת התפוקה

 

שמירה על היגיינה במקום העבודה היא חשובה מאוד לעובדים ומגבירה את התפוקה שלהם. עובד אשר מקבל את כל התנאים להצלחה יכול לספק יותר קבלות ולעבוד טוב יותר עם הסובבים לו ועם לקוחות. בנוסף, כאשר לקוח פוטנציאלי מגיע למשרד ואת פניו מקבל מקום מצוחצח ונקי, הרושם הראשוני שלו הוא טוב והסיכויים לעסקה גוברים. רק חשבו על אדם שעובד במשרד מטונף, או על לקוח שמגיע לפגישה ונתקל בטינופת, זה פשוט לא טוב לעסקים. משרד טוב הוא משרד נקי שעובר ניקיון מקיף אחת לתקופה.

אודות ארנון פרידר