» טיפוח » מניקור חזק ועמיד

מניקור חזק ועמיד

כמעט כל מי שיש לה ציפורניים מטופחות היא כזו שהולכת למניקוריסטית אשר אמונה על הפעולה של הפיכת ציפורניים רגילות למראה למשהו הרבה יותר אסתטי שמתאים לצרכים ולאופי של אותה האישה. תחום זה של טיפוח הוא לא מוגדר אך ורק עבור נשים וישנה קבוצה הולכת וגדלה של גברים שמגיעים על מנת לסדר את הציפורניים של הידיים שלהם, אבל בעיקרו של דבר מדובר בנשים שמקפידות לכל הפחות פעם בחודש להגיע אל המניקוריסטית על מנת לבצע מריחת לק חדש או לתקן את הציפורניים אשר עשויות מאקריל עם מריחת שכזה חדשה הכרוכה בשימוש באבקת אקריל יחד עם נוזל אקריל לשכבה קשיחה ובעלת עמידות גבוהה. למה עדיין השיטה עם האקריל היא עדיין היותר נפוצה בארץ? קראו הלאה ותבינו.

שומרים על ציפורניים מטופחות

עם כמה שציפורניים אשר משוחות בלק ג'ל הוא דבר שנשים רבות אוהבות, לק ג'ל הוא עדיין מוצר מדף שמצריך פעולה תכופה יותר של מריחה מחודשת ואינו מציע את אותה הרמה של שכבה קשיחה כפי שקורה בציפורניים אשר עשויות מאקריל. ציפורני אקריל הם למעשה שכבה של אבקת אקריל המשולבת עם נוזל אקריל בעת המשיחה על הציפורן אשר בכל פעם בה זו גודלת, אז צריכים להשלים את האזור שצמח לשם יצירה של ציפורן אחידה בגובה ובאורך שלה.

 

אומנם ציפורן העשויה מאקריל אכן יכולה להישבר, אבל בהשוואה אל ציפורני ג'ל מדובר בציפורניים חזקות אשר ישרדו כל פעולה כמעט עד לאותו המפגש המיוחל עם המניקוריסטית אשר מחדשת את המראה ומוסיפה צבע חדש לציפורניים הללו. עבור מי שעדיין מאוד אוהבת את המראה הגלוסי שמבריק ומנצנץ למרחקים, ניתן תמיד למשוח שכבה של לק ג'ל על הציפורניים העשויות מאקריל ובכל לזכות ביתרונות של שני העולמות באותה ההזדמנות.

אודות שרון קורן