» אינטרנט » הכל מתחיל עם גוגל

הכל מתחיל עם גוגל

אין כמו גוגל. מאז שמניע החיפוש הזה הפציע אל תוך החיים של כולנו הוא נעשה המקום שבו הרוב המכריע של האנשים העולם נכנסים על מנת למצוא את האתר הבא שאליו הם גולשים, ולאחר שגוגל הצליחו להבין את הכוח שנמצא בידיים שלהם הם רק המשיכו אל עבר יצירה של עוד ועוד שירותים משלימים אשר מסייעים לאדם שגולש בתור תחביבי ולאדם אשר גולש לצרכי עבודה להשיג את מבוקשם בצורה הכי יעילה שאפשר.

בין כל השירותים הנוספים שגוגל העלתה אל עולם הסייבר, יש גם את האפשרות לבצע שימוש במערכת של תג מנג׳ר מבית גוגל שאף זו הפכה להיות כלי עזר מאוד שימושי ונוח שאיתו העבודה באתרים נעשית פי כמה שיותר פונקציונלית. למה צריכים אותה בכלל? קראו הלאה ותבינו.

מנהל לכם את התגים

קודם כל צריכים להתחיל עם ההבנה הבסיסית הזו כי קודים של תגים קיימים עבור שלל שלם של אתרים ואלה נמצאים בכל רחבי הסייבר בצורה ניכרת, לאחר שישנה ההבנה הזו צריכים להבין גם כי השימוש באותם תג מנג'ר הינו לרווחת כל בעלי האתרים שמעוניינים לבצע ניטור הרבה יותר פרטני עבור אספקט מסוים של האתר שנמצא בבעלותם.

 

זה יכול להיות תג של גוגל אדוורדס , תג של הרשת החברתית המוכרת ביותר הלא היא הפייסבוק ואפילו תג מנג'ר של גוגל אנליטיקס. ההטמעה של התג היא באמצעות קוד של ג'אווה שאותו פשוט מוסיפים למיקום רלבנטי של האתר בצורה פשוטה למדי של העתק והדבק. בשיטה שכזו של שגר ושכח, ניתן מאותו הרגע פשוט לדעת יותר לגבי האתר ולנווט אותו אל עבר היעד הרצוי בזכות הניהול החכם יותר של התגים הללו. גוגל הגדילו לעשות ויצרו מערכת לניהול כל אותם התגים בצורה נוחה ומרוכזת, וכאן מתחיל הצורך הברור להתחבר עוד קצת יותר אל כל מה שגוגל יוצרת.

אודות שרון קורן