» עסקים » מכירות » מקדמים את העסק

מקדמים את העסק

אומרים כי לאדם אשר פותח עסק בצורה עצמאית יש אומץ במידה ניכרת, אבל מעבר לכל המראה האמיץ הזה חייבת להיות תוכנית מאוד ברורה מבחינת הדרך שאותה צריכים לעבור על מנת לפתוח את העסק ולהתקדם איתו צעד אחר צעד אל עבר השלמת עלויות הבנייה וכניסה אל מעגל של רווחיות נטו.

אדם אשר מחליט להקים עסק חייב להיות כזה שלא נכנס עם עיניים עצומות ורק רצון גדול להצליח בשל מציאה של מיקום נהדר לעסק בדיוק בתחום שחסר שם, ויש לתכנן את המלכים מבחינת הרמה של ההוצאות והרמה של החשיפה שאותה חייבים לקבל בצורה מהירה כדי להיכנס אל המודעות של קהל הצרכנים הרלבנטי. איך מפרסמי את העסק? כל אחד אוהב לפעול בשיטות שיווק ופרסום שמתאימות לענף שבו הוא נמצא, אבל בין כל אלה תמיד יהיו גם שירותי הפצה שמצליחים לבצע חשיפה בצורה יעילה גם כן.

מניעים את העסק קדימה

זה חשוב להפיץ את המידע לגבי העסק, והנחה של עלונים בתיבות הדואר יחד עם תלייה של תלי דלת שנמצאים על הידיות של עסקים ובתים פרטיים רבים היא שיטה משתלמת פיננסית שקיימת בכל רחבי הארץ והעולם. זו לא שיטה חדשה, למרות שזו רק הולכת ומקבלת רמה גבוהה יותר של חשיפה ככל שהרמה של היצירתיות של חברת שירותי הפצה נבחרת היא רבה במידה ניכרת.

 

רוצים לוודא כי העסק נמצא במיקום הנכון במפה בדרך אל ההצלחה המיוחלת? וודאו כי הדרך בה בוחרים לפעול מבחינת השיווק והפרסום שלו היא כזו אשר מניבה את החשיפה הכי מירבית מבלי לבצע השקעה כספית שלא תחזור במלואה. מפני שתמיד יש לשקול את היכולת הכספית של העסק בנקודה ראשונית שכזו ולא לקפוץ אל הוצאות גבוהות מידי כבר בהתחלה.

אודות שרון קורן