» בניה ושיפוצים » הפסולת לפח וחסל

הפסולת לפח וחסל

אתרי בנייה מייצרים הרבה מאוד פסולת, ויש צורך בחברה ייעודית לפינוי פסולת בניין. החברות הללו עובדות בבטיחות וביעילות, תחת לו"ז מוגדר

ביצוע פרויקט בנייה הוא אתגר לא פשוט עבור כל המעורבים. מהיזם, דרך הקבלן, ועד העובדים והדיירים. כדי שהכל יתקתק כמו שצריך, הכל צריך להיות מתוכנן, להיות מבוצע בצורה טובה ויסודית, להיות מבוטח וכמובן לעבוד בצורה בטיחותית. אפילו הדברים שנראים מינוריים, או לא חשובים, צריכים להיות יעילים מאוד.

אחד האספקטים החשובים ביותר באתר בנייה הוא פינוי הפסולת. כמובן שבאתר בנייה נוצרים המון לכלוך ופסולת שדורשים פינוי. אי אפשר פשוט להציב פחי זבל ולקוות לפינוי עירייה, אלא ממש לפנות הכל בצורה אפקטיבית וטובה, בנושא יסודית ובטיחותית ולפנות אותה על פי חוק למקומות ייעודיים. בגלל שמדובר בעבודה כל כך מורכבת, יש כמה חברות שמתמחות בנושא ועושות אותו בצורה הטובה ביותר.

החברות הייעודיות הללו יגיעו עם משאיות גדולות וגם עם מכולה לפינוי פסולת בניין היכולה להכיל כמות גדולה יחסית של אבק ושברים. היא תעבוד עם מכשור מתאים ובצורה מהירה שתאפשר לקבלן לעבוד גם הוא בצורה המהירה ביותר להשלמת הפרויקט. חשוב מאוד מבחינת החברות הללו לעבוד בצורה בטיחותית ובלוח זמנים מוגדר שלא יעכב את הפרויקט.

להימנע מקנסות

הפתרון הלוגיסטי שמציעות החברות הללו הוא חשוב מאוד. ישנם קנסות גדולים מאוד לקבלנים עבור לכלוך שלא פונה, או שפונה בצורה לא בטיחותית או למקומות שלא מיועדים לכך. משאית עם מכולה לפינוי פסולת בניין פותרת הרבה מאוד בעיות ולוקחת על עצמה את כל העבודה השחורה.

 

בתור קבלן או יזם, ההתעסקות עם פסולת בניין היא לא נעימה, אך היא חלק מהעבודה השוטפת באתרי הבנייה. אפשר לשבור את הראש ולנסות לפנות את הפסולת לבד, אך עם חברה בטיחותית, טובה, אפקטיבית ועם מחירים נוחים, אפשר להשיג הרבה יותר ולחסוך זמן, כסף וגם כאבי ראש מיותרים.

אודות ארנון פרידר