» משפחה » מתנה לאחיין

מתנה לאחיין

מפנקים את האחיינים בכל הזדמנות

ישנו שלב בחיים, שרבים מאיתנו זוכים "להתאמן" לקראת היום שבו יביאו ילדים לעולם. זה נקרא אחיינים. מי לא אוהב את האחיינים שלו? היתרון הגדול באחיינים, שניתן לראות אותם רק באירועים משפחתיים, וגם זה לזמן מוגבל. זאת בניגוד להורים שלהם שנמצאים איתם מהבוקר עד הערב.

בכל פעם שאנחנו פוגשים את האחיינים שלנו, הם מצפים מאיתנו למתנה שווה. לא פחות. וכשקונים לאחד – צריך לקנות לכולם. אז אם יש לכם אחיין אחד או שניים, תגידו תודה. אז אם גם אתם מחפשים מתנות לאחיינים שלכם, הרשו לנו לעזור לכם עם מספר המלצות, מסיבוב בתוך חנויות בגדים לילדים ועד למשחקים למחשב.

1. בגדים

האופציה הפשוטה ביותר היא בגדים. תמיד אפשר לקנות בגדים לילדים ולצרף פתק החלפה. כך תדאגו שהם לא יתאכזבו. כל מה שאתם צריכים לעשות הוא להסתובב בתוך חנויות בגדים לילדים ולחפש אחר מוצרים עבורם. מתקשים? בקשו עזרה מהמוכרת. רק אל תשכחו לבוא מוכנים עם המידות של כל האחיינים שלכם כדי שתדעו בדיוק מה לבחור.

2. משחקי מחשב

ילדים כיום נחשפים למחשב בגיל צעיר מאוד, זאת בניגוד לשנים עברו. סביר להניח שהם גם מאוד אוהבים את המחשב שלהם ויותר מכך – אוהבים לבלות עליו זמן ממושך. אז למה שלא תפנקו אותם עם משחק מחשב מאתגר? ישנם שני סוגים של משחקים – משחקים לצורכי פנאי ומשחקים לצורכי העשרה. למה שלא תביאו להם אחד מכל אחד – וכך הם יוכלו לחלק את הזמן – בחלק מהזמן ללמוד ובחלק השני לשחק וליהנות האחד עם השני.

3. צעצוע

ילדים אוהבים צעצועים, זה חוק. סביר להניח שתמצאו בדיוק את מה שהם מחפשים אחרי סיבוב קצר בחנות צעצועים.

שיהיה הרבה מזל טוב ובהצלחה!

אודות ארנון פרידר