» אינטרנט » העתיד נמצא בתמונות

העתיד נמצא בתמונות

הויזואליה תופסת במהרה את המקום של הטקסט ולכן מאגרי התמונות הופכים לחלק בלתי נפרד מכל עסק המקדם את עצמו ברשתות החברתיות ובאינטרנט בכלל

תמונות הם הדבר החם ביותר ברשת כיום. אפליקציות כמו אינסטגרם ודומיה תוספות תאוצה ואפליקציות שבנויות יותר על מלל, כמו טוויטר, נמצאות בירידה. הסוד נמצא בוויזואליה. המשפט תמונה שווה אלף מילים מעולם לא היה נכון יותר.

הרלוונטיות של תמונות חשובה יותר בסקטור העסקי מאשר בסקטור הפרטי. כיף ונחמד להעלות תמונות מחופשות וטיולים, אך אנשים שחיים ברשתות החברתיות וצריכים לקדם מוצרים ועסקים, חייבים להשתמש בתמונות – והרבה. בשביל זה, קיימים מאגרי תמונות רבים, שמספקים אין ספור אופציות ויזואלית לפוסטים וקידומים.

מאגרים ספציפיים

מאגר תמונות נמצא ברשת כדי לעזור לכל פוסט בכל מצב. יש אין ספור תמונות ומאגרים ספציפיים שמתמחים בתמונות ספציפיות. מאילוסטרציות ועד איורים, מצילומי נוף ועד פורטרטים, אפשר למצוא את הכל ברשת. חלק מהשירותים ניתנים בחינם וחלקם ניתנים בעלות שיכולה להגיע עד אלפי שקלים בשנה.

מאגר תמונות שמתמחה בתמונות ממשחקי ספורט לדוגמא, ימשוך מאוד את אתרי הספורט המקומיים. האתרים הללו אינם יכולים להעביר דיווח על משחק גדול בחו"ל מבלי להעניק לגולש את התמונות. לשלוח צלם לכל משחק בחו"ל זה לא ריאלי, ולכן מאגר תמונות הוא כלי חשוב.

המודל הכלכלי הנכון

בפן העסקי, עסק לא יכול להרשות לעצמו לא לפתוח דף פייסבוק ואינסטגרם בו הוא מציג את מרכולתו. הצרכן, ובמיוחד הצרכן הישראלי, אוהב לבדוק ולראות לפני שהוא קונה, ולכן דף איכותי ברשתות החברתיות חייב לכלול תמונות רלוונטיות.

ויזואליה היא הכל בימנו. הטקסט הולך ומתקצר והמצלמות הולכות ומשתכללות. העתיד נמצא בתמונות ולשם צריך לשאוף. מאגר תמונות יכול לבחור איזה מודל כלכלי שהוא רוצה, ותמיד הוא יהיה רווחי. חשוב לדעת ולבחור את מאגר התמונות שאתה צריך, בהתאם למה שאתה מנסה לקדם או למכור. לשם כך, חייבים לעשות סקר שוק ולהכיר את כל האפשרויות.

אודות ארנון פרידר