» קניות » צרכנות נבונה » שטיחים מקיר לקיר

שטיחים מקיר לקיר

אין כמו שטיח לחדר. הוא מוסיף טקסטורה מאוד מעניינת למראה שיכול להיות די משעמם בחלל של חדר או סלון ובאותה ההזדמנות להיות משטח די נעים שעליו אפשר לשבת כאשר רוצים לשחק עם הילדים. היתרונות של השטיחים הם רבים והצורות והחומרים שמהם הם מורכבים רבים עוד יותר מכך. כאשר רוצים לרכוש שטיח, איפה בדיוק המקום אשר יעניק את הטווח הכי רחב של מחירים עם מגוון של דגמים שיענו על כל סגנון אישי?

לא מתרחקים מן המרכז

מכירים את המקומות האלה אשר מציעים שפע של דגמים יחד עם מלאי נרחב שזמין לאיסוף בו ברגע עם מחירים מאוד תחרותיים? כל זה טוב ויפה למעט המיקום הבעייתיים שתמיד מצריכים נסיעה אל אזורים שכלל לא ביקרתם בהם בצורה תכופה, אם בכלל. אם הייתם מבצעים בדיקה הרבה יותר קפדנית טרם לנסיעה הארוכה הזו הייתם מגלים כי ישנן חנויות שטיחים בראשון לציון שכלל אינן מצריכות יציאה מהשטח המוכר שלכם של מרכז הארץ, שם יש את כל ההיצע הנרחב גם כן, ועם עלות שהיא בהחלט משתלמת לכל סוג של שטיח.

מוצאים את השטיח הנכון

 

הדבר השני שאליו צריכים להיות מוכנים כאשר נכנסים אל חנות שטיחים בראשון לציון הוא המבחר שתלוי על פני מתלים רחבים ושרוע על פני רצפה ענקית בערמות רבות. המבחר הזה יכול לבלבל גם את האנשים שבאו עם רעיון ספציפי מבעוד מועד ולגרום להשתהות יתר על המידה בחנות. איך בדיוק אפשר לקצר את זמן השהייה בחנות? לא חייבים לקצר, עדיף ליהנות מכל הדגמים שנמצאים בחנות ואולי לשקול מחדש את הדגם שעבורו הגעתם מלכתחילה. זו הזדמנות לראות דגמים אחרים שיכולים להיות הסגנון שלכם ומתאימים למידות שאותן אתם מחפשים עבור השטיח.

אודות שרון קורן