» מוטוריקה וכלי רכב » כלי רכב כללי » נוסעים אל החתונה

נוסעים אל החתונה

היום הזה של החתונה הוא די גבוה מבחינת רמת הסטרס שעוברת על החתן והכלה גם יחד. הרבה מתמקדים אך ורק ברגע שבו מגיעים אל האולם של החתונה, אבל בפועל מדובר ביום שלם שמתחיל מן הנסיעה אל עבר הדבר הראשון שעל סדר היום.

יום שלם של אירועים

ביום של האירוע עצמו יש לא מעט אירועים קטנים וגדולים שאותם צריכים לעבור עד אשר מגיעים אל תומו של היום הזה. יש כאלה שבבוקר נוסעים עם החברים והצלם של האירועים אל עבר בית המלון בו מתארגנים לאחר השכרת לימוזינה עם נהג פרטי, כאלה שיוצאים אל עבר סלון כלות שבו יש מגוון רחב של פינוקים עד לרגע בו עוטים את שמלת הכלה ומקבלים תסרוקת מחמיאה ואיפור שמדגיש את כל מה שיפה בכלה. נפגשים סוף סוף עם החתן שהתלבש הרגע הזה ויוצאים אל עבר המקום שבו בוחרים להצטלם, מסיימים עם ארוחה קלה עם החברים ומתקדמים אל עבר אולם האירועים עצמו שבו יש עוד כמה וכמה רגעים ושלבים.

מביאים מה שצריכים

·         מצב רוח טוב – חייבים להגיע עם מצב רוח טוב. לא משנה אם מזג האוויר הוא גשום, אם אתם קצת עייפים או שהבטן שלכם מתהפכת מרוב ריגושים, תמיד זכרו כי זה היום שעליו הוצאתם סכום לא קטן ובו אתם מתאחדים עם החצי השני שלכם. מה יכול להיות יותר משמח מזה?

 

·         חברים טובים – לא סתם בוחרים חלק מהחתנים לבצע השכרת לימוזינה עבור היום המיוחד של החתונה. הם חושבים מראש על כמות האנשים שצריכים להיכנס ברכב אחד ועל הנוחות של כל אלה, ומה יכול להיות יותר נוח מאשר להביא את כל האנשים שאוהבים כדי שיוכלו לשמח אתכם בנסיעה הארוכה הזו של יום שלם ומלא באירועים קטנים משל עצמם.

אודות שרון קורן