» טיפול » אל תתנו לו להשאיר בפנים

אל תתנו לו להשאיר בפנים

 

מרגישים שעובר על הילד שלכם משהו אך הוא מתקשה לשוחח אתכם? זה בסדר, מדובר בתופעה נפוצה למדי. ילדים לעתים רגישים מדי, ולוקחים דברים ללב יותר מאשר אנחנו המבוגרים, אשר מבינים מעט יותר את החיים. אותם ילדים לא ששים לשתף אותנו, ההורים שלהם, בדברים, והתוצאה היא שמצטברת להם מועקה על לבם, דבר אשר עשוי לפגוע להם בבריאות – בהווה ובעתיד. לכן, יש לטפל בכך, ויפה שעה אחת קודם, ולא חס וחלילה לתת לבעיה לשקוע.

 

מרגישים שמשהו מציק לילד שלכם? דאגו להפנותו לפסיכולוג אשר מטפל בילדים, כדי שיעזור לו לפרוק את אשר על לבו. הקלדת המילים פסיכולוגים מומלצים בגוגל עשויה לפתור לכם את הבעיה. כך תוכלו למצוא המלצות על פסיכולוגים מומלצים שונים, ולדעת את טווח המחירים.

סביר להניח שלא כל פסיכולוג ימצא חן בעיני הבן שלכם, וחשוב מאוד לשמוע ממנו איך הרגיש בתום הפגישה הראשונה. אם הוא הרגיש טוב יותר, מצוין, הקפידו להמשיך באופן סדיר את הפגישות אך גם אם לא, אל תרימו ידיים, והמשיכו בחיפוש אחר פסיכולוגים מומלצים כדי למצוא לבנכם את הפתרון הטוב ביותר. ברגע שילדכם ירגיש נוח עם הפסיכולוג שלו, אתם תרגישו את השינוי באופן מיידי. הילד ירגיש משוחרר יותר ונינוח, והדבר היחיד שעליו תצטערו הוא שלא פנים לשירותיו של פסיכולוג בשלב מוקדם יותר.

 

מצאתם פסיכולוג שאתם מרוצים ממנו? למה שלא תעזרו לאחרים אשר מחפשים אחר פסיכולוג מומלץ ותכתבו ביקורת חיובית על אותו איש מקצוע, כדי שגם אחרים יוכלו ליהנות משירותיו. כך, גם תעזרו לפסיכולוג שעזר לבנכם, וגם תעזרו לילדים נוספים אשר זקוקים להכוונה ולפגישות עם פסיכולוג מומחה. 

אודות ארנון פרידר