» משפחה » לחגוג בר מצווה בסטייל

לחגוג בר מצווה בסטייל

חושבים על מקום לבר המצווה של הילד? הנה כמה רעיונות עבורכם

מזל טוב. הילד הגיע לגיל המצוות וכעת כל שנותר זה לחגוג את המאורע החשוב – ובגדול. טוב, לא חייב, אבל בדרך כלל הילד ירצה שתהיה לו מסיבת יום הולדת – וכשמדובר בבר מצווה, היא ככל הנראה תהיה קצת שונה. במאמר הבא ננסה לתת לכם כמה רעיונות לסגנונות שונים של בר מצווה ואתם תצטרכו להיות אלה שמחליטים, ביחד עם ילדכם כמובן, מה הכי מתאים לכם ומה אופי האירוע שתרצו.

בר מצווה באולם

ניתן כמובן לערוך את טקס הבר מצווה הרגיל, הקלאסי, הישן והטוב, כפי שכולם היו חוגגים בעיקר בעבר, על אף שגם היום משפחות רבות בוחרות דווקא בסגנון הזה. להזמין אולם, דיג'יי טוב, צלם שיתעד כל רגע ורגע מהערב – משפחה וחברים, הילד יקריא משהו, גם ההורים, כולם יתלבשו יפה ויאכלו טוב וללא ספק יהיה ערב מהנה.

בר מצווה במועדון

כאן כבר ניתן לעשות מהלך מקורי. ניתן להזמין מועדון לבר מצווה בתל אביב בו תקבלו למעשה את האפשרות לעשות לבנכם מסיבה בלתי נשכחת, שהיא כמובן מסיבת בר המצווה שלו, אך ללא כבדות, יותר קלילות, יותר מסיבה עבור הילדים ופחות עבור אורחי המשפחה, שאם להיות כנים, יותר מתלוננים מנהנים במהלך האירועים הללו.

בר מצווה בטבע

 

בניגוד לסגירת מועדון לבר מצווה בתל אביב, טקס בר מצווה בטבע יכול להיות רעיון לא רע בכלל. ניתן לבדוק חברות של עיצוב אירועים אשר יתנו לכם הצעות מחיר שונות לגבי הפקת אירוע בסדר גודל שכזה. בכלל, מומלץ שלא להזמין יותר מדי אנשים, זאת בשביל שלא תצטרכו להכביד על האירוע שלכם – בין אם הוא בטבע, אולם או מועדון.

אודות ארנון פרידר