» בניה ושיפוצים » איך המחסן שלכם נראה

איך המחסן שלכם נראה

תקופת המעבר בין עונה אחת לאחרת משאירה משפחות רבות עם שלל של פריטים שהם מצד אחד לא רוצים להשליך, אך מצד שני לא מצליחה להעביר הלאה אל ידיים אחרות בצורה די מהירה. דבר זה משאיר משפחות רבות עם שלל של בגדי קיץ שכבר אינם מתאימים לילדים שגדלים כל הזמן, עגלות של תינוקות שכבר גדלו ומוצרי חשמל שכבר התיישנו ונרכש אחרים במקומם.

עם כל הצפיפות הלא נעימה הזו הגיע הזמן להכשיר את המחסן ליצירה של מקום שבו אפשר להניח את כל אלה על גבי מידוף למחסן בצורה נוחה ויעילה, עד לפעם שבה יהיה אפשר להעביר כל אחד מאלה לאדם שימצא בהם תועלת רבה.

רוכשים את המידוף המתאים

אומנם זה מאוד נחמד לאבזר את המחסן שהוא חלק מאוד חיוני עבור כל משפחה חדשה שכל העת מתרחבת ומשתנה, אולם חייבים לדעת כי יצירה של תכנון נכון עבור יחידות מידוף היא שלב הכרחי לפני שמכניסים עוד ועוד דברים אל המחסן שיש לו קיבולת מאוד מסוימת. מה צריכים לעשות בפועל?

1.      לבצע מדידות של המחסן על מנת לדעת מה יכול להיכנס בצורה נוחה ומדויקת ככל האפשר, הרי לא היינו רוצים לשלם סכום כסף גבוה מידי עבור יחידת מידוף למחסן שבסופו של דבר אינה מתאימה לגודל של המחסן.

·         דבר שני צריכים להבין מה בדיוק אנחנו צריכים להניח על גבי המדפים הללו, וזאת כדי לרכוש את המדפים הכי מתאמים לנשיאת המשקל הזה. מידוף אשר עשוי מאלומיניום הכי עדיף מכיוון שהוא הכי עמיד עבור כל סוג של משקל לנשיאה.

 

2.      לבסוף צריך לתכנן את ההצבה הכי נכונה של המדפים בחלל של המחסן וזאת על מנת להשיג מקסימום של ניצול שטח בצורה חכמה, כדי להכיל כמה שיותר פריטים באופן נוח,מהפריט הכי גדול ועד לפריט הכי קטן.

אודות שרון קורן