» משפחה » אירועים משפחתיים » 10 דגשים של בעלי ניסיון לקראת שכירת לימוזינה לאירוע

10 דגשים של בעלי ניסיון לקראת שכירת לימוזינה לאירוע

1.      מחירים. ניהול נכון של אירוע מתבסס על הגדרת תקציב ועמידה בתקציב, את השכרת הלימוזינה תשלבו גם כן בתקציב בקטגוריה של הסעות או אטרקציות.

2.      נהג פרטי. שירותי נהג פרטי פוטרים אתכם מדאגה לנהיגה במהלך יום עמוס ולחוץ, אם מדובר באירוע שלכם כדאי להזמין לימוזינה עם נהג פרטי וליהנות גם משירות אישי אדיב, גם מראש שקט ללא דאגות לנהיגה וגם מהאפשרות לנוח במהלך הנסיעה על פני נהיגה. עם נהג פרטי אתם נהנים יותר מהלימוזינה.

3.      מה כולל המיני בר? בכל לימוזינה ישנו מיני בר אותו אנחנו ממלאים מראש במתוקים, חטיפים, שתייה קלה וגם שתייה חריפה, במידת הצורך תוכלו לציין בקשות מיוחדות לאבזור המיני בר. כדאי להדגיש מראש בקשה לכיבוד כשר.

4.      אבזור פנימי של הלימוזינה. רכבי יוקרה נבדלים מרכבים רגילים בעיצוב הפנים שלהם, המושבים הם מושבי עור, יש מערכת סאונד משוכללת, מערכת מיזוג אוויר מתקדמת, תאורה יפה, מסכים ושאר פינוקים.

5.      לכמה זמן שוכרים את הלימוזינה? אתם אלו שקובעים מתי תרצו לקבל את הלימוזינה ומתי לסיים את השירות. ניתן יהיה לשכור לימוזינה למשך היום כולו או לימוזינה לכמה שעות בלבד.

6.      כמה אנשים יוכלו לנסוע בלימוזינה? קיימות לימוזינות המיועדות לזוגות מול לימוזינות לקבוצות, לימוזינה תבחרו אתם בהתאם למספר הנוסעים המתוכנן.

7.      לבן או שחור? הקדימו לבצע הזמנה ותוכלו לבחור בין לימוזינה שחורה לבין לימוזינה לבנה על פי העדפה אישית.  

8.      צילומים בלימוזינה. לא לשכוח, חוויה כזאת לא תרצו לפספס (אל תתביישו להצטלם גם עם הנהג).

9.      לימוזינה לחתן כלה. תוספת חובה לכל אירוע, לימוזינות נוחות בעבור הכלה עם השמלה המסורבלת וגם מאפשרות לחתן ולכלה לנוח מעט במהלך הנסיעה לאירוע.

 

10.  איפה כדאי להזמין ומתי? צרו קשר ותקבלו את כל הפרטים.