» בניה ושיפוצים » חלונות נקיים כל הזמן

חלונות נקיים כל הזמן

אין דבר פחות נעים מאשר להביט בוויטרינה הענקית בבית שבו השקעתם כסף רב עבור הרכישה על מנת לגלות כי בכלל לא רואים את הנוף שאמור להיראות מהקומה הגבוהה של הדירה, וזאת מכיוון שישנם ערמות של חלקיקי אבק שהצטברו על הזכוכית לאחר כמה חודשים שבהם כלל לא ניקיתם את כל אלה. עבודת הניקיון של הבית היא עבודה שאינה פשוטה, ולא לכל אחד יש את הסבלנות או הכוח לנקות את כל הבית כולו, בייחוד כאשר מדובר בחלונות בקומה גבוהה שהגישה אל כל פינה קשה פי כמה. כאן נכנס מכשיר אקווקס לעבודת ניקיון שחוסכת הרבה כאב ראש וזמן יקר.

איך שומרים על חלונות מבריקים

ניקוי ידני – עבודת ניקיון עצמאית מצריכה מחויבות גדולה לתהליך הניקיון שכם צריכים להכין את כמה שעות עבור הניקיון יחד עם חומרי ניקיון עדינים שמסירים את הלכלוך מבלי לפגוע בזכוכית. לאל לכל האנים יש את שני המצרכים החשובים הללו בדרך אל יצירת חלונות מבריקים מניקיון שדרכם אפשר לראות את הנוף הנשקף מבלי להביט בחלקיקי אבק כבדים שהצטברו שם די במהירות. את העבודה צריכים לבצע מידי כמה חודשים כדי לשמר את התוצאות של חלון נקי לגמרי.

שימוש בעוזרת- כאן למעשה צריכים להתמודד עם כל מיני שינויים שתמיד יכולים לקרות עם הזמינות של העוזרת שאמורה הייתה להגיע לניקיון של החלונות והבית גם כן. כדאי לעבוד מול חברה שיכולה תמיד לשריין עובדת אחרת למקרה שכזה, ולהבין כי תהיה הוצאה כספית עבור עבודה שכזו.

 

ניקיון רובוטי – השקעה ראשונית של סכום כסף לא קטן שאם משווים אותו להוצאה הקבועה והמתמשכת עבור עוזרת מגלים כי רכישה של מכשיר רובוטי כדוגמת אקווקס וחבריו יוצאת יעילה ביותר והופכת את תהליך הניקיון לפשוט, מהיר וזמין מאי פעם.

אודות שרון קורן