» משפחה » טיפים וחוויה אישית מחתונה טבעונית

טיפים וחוויה אישית מחתונה טבעונית

בתור מישהי שעבדה באולמות אירועים, יצאה לי לראות הרבה חתונות מכל סוג וסגנון, החל מחתונות של חובבי רוק שמנגינות גיטרה ליוו אותם לחופה ועד לחתונות עם דובי קוטב מרקדים. במאמר זה רציתי לדבר דווקא על חתונה טבעונית שיצא לי לבקר בה, אתן טיפים ספציפיים לגבי חתונות מסוג זה ואספר על החוויה האישית שלי מאירוע זה.

נושא הטבעונות נכנס בשנים האחרונות כל כך חזק לחיינו שאי אפשר להתעלם ממנו – זה מתבטא במסעדות טבעוניות חדשות שנפתחו, דיונים ברשתות חברתיות שלא נגמרים ואפילו מסעדות שמגישות אוכל בשרי צירפו לתפריט שלהם מנות טבעוניות או אף בנו תפריט נפרד לגמרי עבור הטבעונים.

כמו שציינתי מקודם, עקב היותי עובדת במשרה הקשורה לאירועים, יצא לי להיות נוכחת בהרבה אירועים וחתונות. בחודש שעבר הייתי בחתונה טבעונית שמאוד נהניתי ממנה והייתי רוצה להשוות בינה לבין חתונות אחרות שהייתי בהן ובנוסף לתת טיפים לאנשים אשר מעוניינים לחגוג חתונה בסגנון זה.

דבר ראשון, אני חייבת לציין שהחתונה הייתה מאוד מיוחדת בסגנון של אידאולוגיה טבעונית, זה אומר שהאווירה הכללית הייתה מבוססת על אהבה כלפי האדם, החיה והטבע כולו. חתונות מסוג זה הינן מאוד מיוחדות ומשאירות זיכרונות נעימים ביותר.

טיפ חשוב – אם אתם מארגני האירוע ויש לכם חברים אוכלי בשר שמנסים ללחוץ עליכם להכניס בשר לתפריט, אל תשברו ותמשיכו להתעקש על אופציה של חתונה טבעונית. האמינו כי לאחר שאורחים אלה יגיעו אל חתונה מיוחדת זו, הם יתאהבו באוכל הטבעוני בכל לבם. זאת משום שרוב אוכלי הבשר אינם מודעים לכמות המנות שניתן להכין ואינם מודעים לטעם – רובם חושבים שמנה טבעונית כוללת רק חסה. כאשר האורחים יגלו את התפריט הטבעוני הרחב שיוצע להם בחתונה, לא תהיה להם ברירה אחרת, אלא להתאהב באוכל שמוגש במקום.

אודות שני דביר