» משפחה » אירועים משפחתיים » מתחתנים עם סגנון – טיפים לחתונה יוקרתית

מתחתנים עם סגנון – טיפים לחתונה יוקרתית

את מתעקשת על השכרת לימוזינה לחתונה שלך, החברות ממליצות ותומכות אך ההורים והחתן לעתיד מעט מסתייגים וטוענים כי הרכב המשפחתי הקטן יחד עם כמה קישוטים מספיקים. רגע לפני שאת מוותרת על השכרת לימוזינה לחתונה כדאי לך לדעת כי מדובר בתוספת חשובה מאוד לנוחות שלך ככלה לחוצה במהלך יום האירוע. הלימוזינה תספק לך תנאים הרבה יותר נוחים לנסיעה לצילומים, למקום האירוע, מנוחה וגם אכילה.

יש לך רק הזדמנות אחת להגשים את החלום

ממש כפי שלא תלבשי לחתונה שלך שמלה פשוטה או שמלה שכבר לבשת כך גם לא תיסעי אל מקום האירוע עם רכב רגיל. השכרת לימוזינה לחתונה היא חלק בלתי נפרד מאירועים יוקרתיים. נסיעה עם שמלת כלה תפוחה ולא נוחה דורשת רכב מרווח עם מרחב פנימי אותו רוב הרכבים המשפחתיים הרגילים אינם מסוגלים לספק.

על מה חולם החתן שלך?

אם להיות לרגע כנה, כל הכלות תסכמנה איתי שהחתן שלהן יותר מהכול רוצה שהן תהיינה מאושרות ורגועות. החתן שלך חולם על יום החתונה גם בגלל שנמאס לו מעט מההכנות לחתונה.

איך להקל עליכם ביום החתונה?

האחריות לתכנון לוח הזמנים ליום החתונה חלה לרוב על הכלה, החתן יקבל ממך את לוח הזמנים ויידע כי עליו לעמוד בו.  עם השכרת לימוזינה לחתונה אתם נהנים משירות VIP  של נהג פרטי, רכב יוקרה מרווח, מיני בר, אווירה יוקרתית, רכב עם מושבי עור רכים המתאימים למנוחה, רכב בו תוכלו לנוח ולצבור כוחות לקראת האירוע.

ההמלצה שלנו לזוגות הנישאים היא תכנון מראש של לוח הזמנים ליום החתונה עם מרווחים מתאימים של זמן, אוכל, חטיפים ושתייה, קבוצת מלווים סבלנית שאתם באמת אוהבים, צילומים במיקום קרוב והרבה סבלנות, בכל רגעי המשבר תזכרו שזאת האהבה שלכם לרע ולטוב.