» לימודים » חינוך ילדים » מעשירים את עולם הילדים

מעשירים את עולם הילדים

כל שנה עבור רוב ההורים מהווה שלל של אתגרים שאותם צריכים לדעת איך לחצות על ידי תכנון מוקפד של כל ימי החופשה של הילדים ולהתאימם עד כמה שאפשר לימי העבודה הארוכים של ההורים. לכן רבים מוצאים את עצמם רושמים את הילדים לחוגים במהלך השנה עם רישום מוקדם ככל האפשר אל קייטנה על גלגלים שמאפשרת לדעת מראש כי לילדים  תהיה מסגרת גם בחופשות ארוכות ביותר כמו זו של הקיץ. עם תוספת של חוגים מידי שבוע הילדים מקבלים עולם שלם של תכנים מעניינים ולא נתלים בהפקות של ההורים שכבר מגיעים לגמרי עייפים בעצמם מן העבודה.

מה שהורים רבים צריכים

צהרונים – עבור הורים רבים האפשרות לצאת מהעבודה בשעה כה מוקדמת על מנת להגיע לקראת השעה שתיים על מנת לאסוף את הילדים מהגנים היא לא ממשית ולכן רבים נעזרים בשירות של צהרונים שמאפשרים לילדים לקבל ארוחת צהריים חמה, לשחק עם החברים ולהכין שיעורי בית במידה והם בגילאי בית ספר עד אשר ההורים מסיימים את העבודה.

חוגים – זה חשוב להעשיר את העולם של הילדים ומלבד המסגרות הקבועות שבהן הם נמצאים לגוון את הידע שלהם בעזרת כל מיני סוגים של חוגים מעניינים שפעילים בכל מהלך שנת הלימודים. העלויות הן לרוב לא גבוהות והיצירה של פעילות מהנה שגם מלמדת מעניקה לילדים את האפשרות לבטא את עצמם ולגדול בצורה מועשרת ובריאה.

 

קייטנות – קייטנות הן לא רק עבור חודשי הקיץ, יש קייטנות שאפילו פעילות בחג הפסח מכיוון ששבועיים של ימי חופשה הוא לא דבר אפשרי גם עבור ההורים שמקבלים מצידם את האפשרות להישאר במסגרת העבודה החשובה לפרנסת המשפחה בעוד שמקומות כמו קייטנה על גלגלים מעניקה להם את הפעילויות המעניינות שאיתן לא ישתעממו לבטח. 

אודות שרון קורן