» מוטוריקה וכלי רכב » כלי רכב כללי » דרום קוריאה כובשת את עולם הרכב

דרום קוריאה כובשת את עולם הרכב

אזור אסיה מייצר לנו מוצרים מאוד איכותיים החל מהטלביזיות של סמסונג ועד למכוניות של חברות גדולות כמו יונדאי וקיה. אולי לא הרבה אנשים מודעים לכך אבל ההתחלה של יצרנית הרכב הרביעית בגודלה בעולם היה בפרבר של העיר סיאול עם יצור של אופניים, אופנועים ומשאיות, כאשר רק בשנת 1973 המכונית הפרטית הראשונה יצאה אל אוויר העולם ועם המיזוג עם חברת יונדאי והיעד להיות בין חמשת יצרני הרכבים המובילים והגדולים בעולם, כיום כבר אפשר לראות כיצד קיה הצליחה לכבוש גם את שוק המכוניות בארץ ישראל כאשר אנשים רבים בוחרים ב-KIA עבור הרכב הפרטי שלהם.

קוריאה עושה זאת שוב ושוב

אתם יכולים לראות בעצמכם עד כמה אנשים מחפשים אחר רכישה של ג'יפ משפחתי במחיר משתלם מבלי לאבד ולו לרגע את תחושת הביטחון עם נסיעה ברכב בטיחותי ביותר שגם מגיע עם עיצובים שזכים בפרסים יוקרתיים פעם אחר פעם. זה לא משנה אם אתה צעיר ומחפש אחר רכב ספורטיבי קטן מידות או שאתם משפחה עם ילדים קטנים שרוצה לוודא מעל לכל כי הרכב שבו אתם נוסעים הוא כזה שמקנה נסיעה ברכב אמין שיכול לספק את כל האבזור המפנק שמשפחה צריכה ברכב שלה, הבחירה של אנשים מסביב לעולם כולו הפכה את קיה לחברה עם עשרות אלפי עובדים ויחד עם 12 מפעלים לייצור שפזורים להם בכל רחבי העולם זה די ברור להבין את המעצמה שהפכה יצרנית כלי רכב זו להיות.

 

לא עוד התקבעות על אותם יצרני רכב מוכרים שאותם הישראלי הממוצע היה בוחר לרכוש במחיר גבוה מידי, רמת התחרות גבוהה מאי פעם ונראה כי דרום קוריאה מכתיבה סדר חדש שבו אפשר לרכוש מכונית איכותית ומעוצבת במחירים ותנאי תשלום נוחים יותר ממה שראינו בארץ עד כה.

אודות שרון קורן