» אינטרנט » כל הסיבות לבחור קידום אורגני על פני קידום ממומן

כל הסיבות לבחור קידום אורגני על פני קידום ממומן

אם הקמתם זה עתה אתר אינטרנט חדש כעת הגיע השלב לחפש חברת קידום אתרים ולהחליט בין קידום אורגני לבין קידום ממומן. קידום האתר חיוני להצלחתו, ללא עבודת קידום מקצועית לא יוכלו הגולשים לדעת כי הקמתם אתר חדש, זה הזמן לקדם את האתר ולהתקדם בעצמכם אל עבר היעדים שלכם. חברות קידום האתרים מציעות היום לבעלי האתרים את שני סוגי עבודות הקידום, יהיו מקרים בהם ההמלצה תהיה שילוב של קמפיין קידום ממומן עם קמפיין של קידום אורגני לאתר.

למה כדאי לבחור דווקא קידום אורגני?

קמפיינים של קידום ממומן במנועי החיפוש של גוגל יוכלו אמנם להביא אתכם אל המקומות הראשונים בראש הדף, אך מדובר בפרסומת ורוב הגולשים כבר יודעים זאת. הגולשים למדו לזהות את הפרסומות ולדלג עליהן את האתרים המופיעים בראש תוצאות החיפוש ולא בראש העמוד. עם עבודה מקצועית של קידום אורגני יש לכם הזדמנות להופיע במיקומים הראשונים בתוצאות החיפוש תחת מילות המפתח המתאימות לכם.

קמפיין של קידום ממומן דורש מכם תשלום בעבור כל קליק כניסה אל האתר, אם האתר שלכם אינו בעל אחוזי המרה מאוד גבוהים אתם תשלמו הרבה מאוד כסף בעבור הקידום הממומן מבלי לקבל תמורה בחזרה. קידום אורגני יביא את האתר שלכם אל מיקומים טובים בראש תוצאות החיפוש באופן הדרגתי, חברת קידום אתרים אמינה ומקצועית לא תבטיח לכם תוצאות בתוך כמה ימים וגם לא בתוך כמה שבועות. תהליכי קידום אורגני דורשים זמן, לעתים גם מספר חודשים, אך לאחר השגת התוצאות כבר אפשר יהיה ליהנות מיציבות.

 

כאשר מבצעים השוואה חכמה מגלים כי קידום אורגני משתלם יותר כלכלית בהשוואה לקידום ממומן. הקידום האורגני גם משתלם יותר בטווח הארוך וגם חיוני לפיתוח תדמיתי ופיתוח מותג עסקי אונליין.