» משפחה » אירועים משפחתיים » דרך חדשה לחגיגה ישנה

דרך חדשה לחגיגה ישנה

כמה פעמים אמרתם לעצמכם הלוואי שהייתה לנו וילה גדולה כזו אשר בתוכה אפשר לארח את כל החברים ובני המשפחה לכבוד אירוע קטן משתתפים שבו כולם חוגגים את היום המיוחד הזה שלכם – ברית המילה של התינוק המתוק שלכם. מה לעשות שלרובינו את הווילה רחבת הידיים הזו ובקושי קיימת אנו מצליחים להשיג דירת ארבעה חדרים של מאה מטר רבוע שתהיה מספיק מרווחת לכל בני המשפחה.

זה די יצא לטובה כי יותר ויותר אנשים מחפשים אחר מקומות עבור עריכת אירועים קטנים ממש כמוכם, ולכן החיפוש אחר מקום כזה מעלה כי ישנו מבחר בהחלט לא רע של מקומות שאפילו נראים כמו וילה גדולה ומרווחת שבה כולם יכולים להרגיש לגמרי בבית ולא לחוש כמו במקום זר ומנוכר אלא באולם עם אווירה חמימה שבה פשוט כיף להיפגש יחד.

מה שאתם מחפשים

לפעמים מה שהאורחים ובעלי האירוע מחפשים עבו האירוע שבו הם נמצאים הוא המקום הזה אשר מביא את התחושה הביתית, וכאשר נמצאים באולם אירועים שבו יש כמה פינות של הסבה שבהן אפשר ללגום כוסית של משקה אלכוהולי מובחר או לעבור אל ספל של קפה מהביל תוך שיחה קולחת ואינטימית עם אנשים שפשוט כיף להיפגש איתם, שוב מבינים את ההבדל הניכר בין אולם אירועים גדול והמוני במעוצב בצורה תעשייתית לבין אולם המיועד לאירוח של אירועים קטנים עד 200 איש בצורה שלגמרי משנה את הצורה שבה חגגנו אירועים עד כה.

 

אין כמו מפגש חברתי שבו חוגגים ימים מיוחדים של אנשים אהובים והכי נעים לחגוג את הימים היפים האלה במקום שלגמרי מעניק את האווירה של בית חמים ונעים, ממש כאילו אתם בעלים של ווילה רחבת ידיים לכמה שעות של עונג שלם.

אודות שרון קורן