» משפחה » אירועים משפחתיים » אירוע בריתה מושלם

אירוע בריתה מושלם

אחרי שני בנים, באמת זו חגיגה של ממש לגלות כי הולכים לקבל אל שתי ידיים מחבקות הפעם בת קטנה ומתוקה שאיתה אפשר להגשים את כל החלומות הוורודים, הסגולים והאדומים שככל לא היו בגדר אופציה אצל שני הנסיכים שכבר גדלו להם ומביעים את דעתם בצורה נחרצת לגבי כל מה שאינו נראה להם מתאים למגזר שאליו הם משתייכים.

אז לקראת הלידה ולאחר הרבה ייסורים של עריכת אירוע מבלי שאתן בכלל יודעות מה המנות ואיך בדיוק אולם האירועים נראה כי אתן רק מתאוששות מן הלידה הקשה ומנסות לאתר את הבגדים שיהיו הולמים לכבוד היום השמיני בו עורכים את אירוע ברית המילה, זה יכול להיות שינוי מרענן לארגן את כל מה שאפשר בצורה רגועה אפילו טרם הלידה של הנסיכה. אתן יכולות לעבור על פני שלל של אולמות המיועדים עבור אירועים פרטיים ולבחור את אלה שהכי נראים לכם, עכשיו שהתינוקת כבר נמצאת בפוזיציה הכי לוחצת החוצה שאפשר.

מגשימות חלומות ועתירות ניסיון

 

אימהות לבנים יכולות להיות חדורות אמביציה והתלהבות רבה בכל הנוגע ללידה של בת אחרי שנים ארוכות של ציפייה לזו שתשנה את מערך המינים בבית. חלקן אפילו תתכנן את היום המיוחד בצורה הכי פרטנית ומבעוד מועד, רק כדי לחסוך את כל המראות הקשים של אירוע שמונה ימים לאחר הלידה שבו הן היו תפוחות כמו סופגנייה טרייה וכלל אינן מחוברות אל כל מה שהולך לקרות במהלך אירוע זה.

הפעם יהיה אפשר לבחור אולם לאירועים פרטיים שיתאים לחלום הכי וורוד של האמא, יחד עם התאוששות נאה מהלידה ובחירה של תאריך שהוא לפחות חודש לאחר הלידה עצמה. כך גם התינוקת תעלה קצת יותר בשר ותאפשר בחירה של בגד חגיגי שמגיע במידות גדולות יותר.

אודות שרון קורן