» בריאות » מתן ויטמינים לילדים

מתן ויטמינים לילדים

כמו כל הורה אחר גם אתם הייתם רוצים שהילדים יאכלו הרבה יותר ירקות ופירות והרבה פחות מאפים וממתקים. במבחן המציאות הילדים מעדיפים גלידה על פני תרד, אם נודה באמת, גם רוב המבוגרים יעדיפו גלידה על פני תרד. הרכבת תפריט בריא ומזין לילדים חשובה מאוד להתפתחות תקינה ולכן אנו נשלים בעבורם את התזונה עם תוספים איכותיים המעניקים להם את כמות הוויטמינים והמינרליים להם הם זקוקים.

ההמלצה שלנו למתן ויטמינים לילדים היא בחירת מוצרים של חברה מובילה ומוכרת כמו חברת סולגאר העולמית. ויטמינים לילדים לא נרצה לרכוש מבלי להיות בטוחים כי בחרנו במוצר איכותי שעבר את כל הבדיקות הדרושות וקיבל את כל האישורים הדרושים.

תזונה עשירה עדיפה על ויטמינים

אין ספק כי תוספי תזונה איכותיים ככל שיהיו אינם מחליפים תזונה עשירה המבוססת על מבחר פירות, ירקות, דגנים מלאים, קטניות, דגים ושאר רכיבים בריאים. אם הילדים שלכם אכן אוכלים בצורה מגוונת ובריאה ייתכן כ תוכלו לוותר על תוספי תזונה, בפועל, רוב הילדים ניזונים מאוכל הרבה פחות בריא. הילדים אוכלים ארוחה חמה בכל יום בצהרון או בגן, ארוחה בה הם אוכלים בעיקר פחמימות ריקות ומעט מאוד ירקות.

תוספת של ויטמין סי לילדים

לקראת מחלות החורף הגורמות לנו ההורים להפסיד בכל שנה כמה ימי עבודה נרצה להתכונן כמו שצריך. ידעתם כי ויטמין סי הוא המפתח לחיזוק מערכת החיסון של הילד? זה הזמן לרכוש תוסף ויטמין סי של חברת סולגאר לילדים ולהתחיל להתכונן לקראת החורף. תוסף ויטימין סי של חברת סולגאר מומלץ לילדים בכל גיל וגם למבוגרים.

 

תוספי תזונה נוספים של ברזל או חומצות שומן כדאי לתת רק תוך התייעצות עם הרופא המטפל. אם אתם חוששים כי הילד אינו אוכל מספיק טוב כדאי להקדים תרופה למכה ולבצע בדיקה.