» קניות » אופנה » הדפסה על חולצות לעסקים – חולצות עבודה לעובדים

הדפסה על חולצות לעסקים – חולצות עבודה לעובדים

אספקת חולצות עבודה לעובדים היא שירות בסיסי אותו מתבקש בעל העסק להעניק לעובדים שלו. אם אופי העבודה מחייב שימוש בחולצות אחידות או גורם לבלאי מהיר של חולצות הוגן יהיה לספק לעובדים חולצות מודפסות נוחות התואמות את תנאי העבודה.

הבחירה של רוב בעלי העסקים היום היא הזמנת חולצות מודפסות אחידות ופשוטות בצבע אחיד, חולצות עם לוגו בית העסק. הדפסה על חולצות לעובדי החברה כדאי להזמין בכמה מידות תוך בחירת צבע אחיד או כמה צבעים קבועים.

אלו חולצות כדאי להזמין?

בעבור עובדים בעבודה פיזית נמליץ על חולצות טריקו פשוטות ונוחות, תוכלו להזמין הדפסה על חולצות טריקו עשויות 100% כותנה, חולצות באיכות גבוה ונוחות מקסימלית. את החולצות אפשר להזמין בכמה מידות וצבעים. כדאי לכם להחזיק תמיד כמה חולצות במלאי ולחדש אותו בהתאם לשימוש. כך תוכלו לספק במהרה חולצות עבודה מודפסות לעובדים חדשים.

אם מדובר בחולצות בעבור עובדים של דוכני שירות פרונטלי ניתן להזמין הדפסה על חולצות בגזרה צמודה מחמיאה יותר לנשים או לגברים. אנחנו מאפשרים גם הדפסה על חולצות חמות לעונת החורף.

מה אפשר להדפיס על החולצה?

הטכנולוגיה מאפשרת לכם להדפיס על גבי החולצה כל הדפס בו תבחרו, ההמלצה היא הדפסת לוגו בית העסק בחזית החולצה. הבחירה בעיצוב סולידי לחולצות העבודה משדרת רצינות. בעבור אירועים מיוחדים או יום גיבוש תוכלו להזמין במיוחד הדפסה על חולצות לעובדים עם עיצוב מתאים.

מה אנחנו מציעים?

1.      שירות אדיב ומקצועי המבוסס על שנים של ניסיון.

2.      מחירים הוגנים למוצרים איכותיים בסטנדרטים גבוהים.

3.      הדפסה על חולצות איכותיות.

4.      אפשרות להזמנה של כובעים מודפסים.

5.      הדפסה איכותית המבוססת על טכנולוגיה מתקדמת בענף.

6.      אספקה מהירה של החולצות.