» בריאות » מדריך שימושי לקראת השתלת שיניים

מדריך שימושי לקראת השתלת שיניים

טיפולי השתלת שיניים אינם דומים לטיפולי שיניים סטנדרטיים כמו סתימות או עקירות, לקראת טיפולי השתלת שיניים יהיה עליכם להתכונן בהתאם תוך עיון בטיפים של מטופלים קודמים לבחירה נכונה של הרופא ושיטת הטיפול. כדאי גם לחפש טיפים להתמודדות טובה עם הכאבים הנלווים לטיפולי שתלים.

מה שתלים?

תחליף מלאכותי לשיניים טבעיות, השתלת שיניים היא הדרך הטובה ביותר למלא מקום של שן חסרה. יש הטוענים כי השתלת שיניים היא טיפול קוסמטי אך מטופלים הסובלים ממחסור בשיניים יוכלו להסביר עד כמה מחסור של שן או כמה שיניים פוגע באפשרות ללעוס נכון את המזון. טיפולי השתלות שיניים הם הטיפולים היעילים והעמידים ביותר במקרים של צורך בשתלים. זוהי הבחירה ההגיונית ביותר בעבור טיפולי שיקום הפה.

אבדן של שיניים בגיל צעיר

אורח החיים המודרני מביא עמו לא אחת מקרים של אבדן שיניים בגיל צעיר, אבדן השיניים נגרם בעקבות ריקבון של שיניים, טיפולי שורש שכשלו, פציעות, שחיקה, מחלות חניכיים. אדם צעיר שמאבד שן או כמה שיניים חש חוסר ביטחון לחייך או לדבר מול קהל. מחסור בשיניים מביא עמו פגיעה בתחושת הביטחון העצמי ובאיכות החיים.

הבשורה הטובה היא שבעזרת השתלת שיניים ניתן יהיה לטפל במקרים של מחסור בשן אחת או בכמה שיניים. השתלים הם פתרון קבוע למצב, יחד עם שתלים ניתן לשלב גם תהליכי שיקום נוספים של חלל הפה להשגת התוצאות הטובות ביותר. השתלת שיניים תוכל לתמוך בהצבת גשר המכסה על מחסור בכמה שיניים, תמיכה בכתר המחליף את השן החסרה, התקנה יציבה יותר של תותבות ועוד.

 

בעזרת שתלים אפשר וכדאי להגדיל את יציבות החניכיים ולצמצם מקרים של פציעת חניכיים. הטכנולוגיה החדשה בתחום מאפשרת היום טיפולי שתלים לקשת רחבה יותר של מטופלים, היום כבר אפשר לקבל טיפולים מהירים בהם תוך 48 שעות כבר תהיה לכם שן חדשה.